Zakliate kráľovstvo | Víkend plný zábavy a dobrodružstva

Zakliate kráľovstvo Smolenice

Prichádza udalosť, ktorá prinesie čarovný svet do srdca Smolenického zámku.

Dňa 1. a 2. septembra sa koná podujatie, ktoré spája zábavu a dobrodružstvo pre rodiny s deťmi. Zakliate kráľovstvo na Smolenickom zámku Vás zavedie do sveta rozprávok, kde sa Vaše deti stanú hrdinami svojich vlastných príbehov.

Smolenice 2023

V tento nezabudnuteľný víkend sa zámok zmení na miesto, kde sa stretávajú rozprávkové postavy. Deti budú mať možnosť stretnúť princeznú, snehulienku, červenú čiapočku, vodníka a mnoho iných magických postáv. Ich obľúbení hrdinovia z rozprávok prídu naživo a pripravia im úlohy, ktoré ich zavedú do ich rozprávkových svetov.

Na podujatí čaká deti sedem stanovíšť, pri každom bude postava z rozprávky, ktorá ich pozve na dobrodružstvo. Každé stanovisko predstavuje nový príbeh a novú úlohu, ktorú deti musia splniť. Od hádaniek a logických úloh až po zručnostné hry. Po úspešnom splnení všetkých siedmich úloh budú mať deti príležitosť získať odmenu, ktorá bude pamiatkou na tento skvelý deň plný rozprávkovej magie.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť stráviť víkend v Zakliatom kráľovstve na Smolenickom zámku. Rozprávkový kostým je pre túto príležitosť ideálnym oblečením, pre malých i veľkých. 🙂 Tešíme sa na vás a na všetky deti, ktoré prídu objaviť svet rozprávok a dobrodružstva.


Vstupenky si môžete zakúpiť tu: | 1.9. | 2.9. V prípade nepriaznivého počasia bude podujatie presunuté do vnútorných priestorov zámku | PR článok