Výnimočný Trebišovský nočný beh už 4. júna

Prednedávnom obletela všetkých Trebišovčanov a ľudí zo širšieho okolia zaujímavá a potešujúca správa zároveň. Partia nadšencov tvoriaca Občianske združenie Stopa sa rozhodla zorganizovať premiérový ročník výborne vyzerajúceho podujatia s príznačným názvom Trebišovský nočný beh, ktorý sa bude konať 4. júna.

A tak sa už onedlho môžu nie len Trebišovčania, ale všetci, ktorí majú radi beh tešiť na výnimočný zážitok.

Po dvoch úspešných ročníkoch Veľatského lesného behu sa rozhodli do svojho repertoáru pridať ďalšie podujatie, tentokrát v Trebišove. Organizáciou Trebišovského nočného behu chce občianske združenie Stopa okrem iného rozhýbať a motivovať aj mladých ľudí, ktorí trávia čoraz viac času zatvorení vo svojej izbe pred počítačmi a tých, ktorý majú sedavé zamestnanie. Práve čoraz viac populárny termín nočný beh im v tom určite pomôže.

Štartujúci sa môžu tešiť na viacero zaujímavostí

Pred štartom bude zadarmo tak pre bežcov, ako aj pre širokú verejnosť, sprístupnené mauzóleum a novo zrekonštruované múzeum v Trebišove. Zaregistrovaní bežci a diváci si tak čakanie na štart môžu spríjemniť prehliadkou oboch pamätihodností, pričom obe trebišovské pamiatky budú otvorené aj počas samotného behu. Mauzóleum sa symbolicky stalo aj ústredným motívom oficiálneho loga Nočného behu v Trebišove.

Je potrebné dodať, že Trebišovský nočný beh je určený skutočne pre každého. Občianske združenie Stopa naň pozýva nie len Trebišovskú, ale celoslovenskú širokú verejnosť.

Registráciu na Trebišovský nočný beh a bližšie informácie o aktivitách OZ Stopa nájdete na stránke www.ozstopa.skhttps://www.facebook.com/stopaoz/.

OZ Stopa