V Dubnici začína v piatok dlhodobý bežecký seriál

Logo Dubnická Bežecká liga

Úvodným podujatím – Zimným behom – začína v piatok, 8. decembra štvrtý ročník Dubnickej zimnej bežeckej ligy, ktorú pre priaznivcov behania na prelome sezón 2017/2018 v spolupráci so slovenskou Úniou behov do vrchu pripravili dubnické kluby AK Spartak a Jogging klub.

Úvodné kolo sedemdielneho seriálu Dubnickej zimnej bežeckej ligysa uskutoční v Mestskom parku J. B. Magina v Dubnici nad Váhom, so štartom o 17.00 h.    

TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH KÔL
  1. kolo – Zimný beh parkom J. B. Magina - piatok, 8.12.2017 - 17.00 h
  2. kolo - Silvestrovský beh na tartane - Memoriál Pavla Rajca - sobota, 30.12.2017 - 11.00 h
  3. kolo - Večerný beh parkom J. B. Magina - piatok, 12.1.2018 - 17.00 h
  4. kolo - Kros v DuTaFe - piatok, 2.2.2018 - 17.00 h
  5. kolo - Beh nábrežím Vážskeho kanála - piatok, 16.2.2018 - 17.00 h
  6. kolo - Beh pod Ostrým vrchom - piatok, 9.3.2018 - 17.00 h
  7. kolo - Jarný beh na tartane - piatok, 16.3.2018 - 17.00 h

Súťažiť sa bude v piatich mužských (do 30, nad 30, nad 40, nad 50, nad 60 rokov), troch ženských (do 35, nad 35, nad 50 rokov), dvoch juniorských a dvoch mládežníckych (žiackych) kategóriách. Bodovaných bude vždy prvých dvanásť miest v každej vekovej kategórii,  bodované priečky dvoch záverečných kôl budú ohodnotené dvojnásobným počtom bodov.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE:
- propozície podujatia >> Tu <<

MOŽNOSŤ REGISTRÁCIE:
- v  mieste štartu i na webovom portáli www.hrdosport.sk/Entries/Create.

MEDAILOVÉ POZÍCIE Z PREDCHÁDZAJÚCEHO ROČNÍKA 216/2017 BUDÚ OBHAJOVAŤ:

 Muži A:

  1. Miroslav Ilavský 1987 Jogging klub Dubnica nad Váhom 105 b.
  2. Tomáš Podpera 1986 Solomon Team 78 b.
  3. Štefan Štefina 1986 AK Spartak Dubnica nad Váhom 74 b.

Muži B:

  1. Lukáš Trepáč 1985 Jogging klub Dubnica nad Váhom 82 b.
  2. Ivan Pavlík 1984 AK Spartak Dubnica nad Váhom 81 b.
  3. Peter Stehlík 1979 Trenčín 69 b.

Muži C:

  1. Milan Plevák 1972 Bežecký klub Lysá pod Makytou 105 b.
  2. Pavol Porubčan 1971 Jogging klub Dubnica nad Váhom 68 b.
  3. Jozef Kováč 1974 Dohňany 65 b.

Muži D:

  1. Peter Klobučník 1963 AK Spartak Dubnica nad Váhom 102 b.
  2. Vladimír Vlasatý 1962 ŠKK Lednické Rovne 78 b.
  3. Štefan Červenka 1966 Dubnica nad Váhom 73 b.

Muži E:

  1. Stanislav Sviták 1950 AK Žilina 96 b.
  2. Marián Benč 1955 ŠKK Lednické Rovne 89 b.
  3. Ján Kminiak 1948 Ilava 76 b.

Ženy F:

  1. Ľubomíra Maníková 1986 AK Spartak Dubnica nad Váhom 99 b.
  2. Michaela Klobučníková 1988 AK Spartak Dubnica nad Váhom 83 b.
  3. Silvia Valová 1991 AK Zdravie v pohybe Lučatin 30 b.

Ženy G:

  1. Iveta Hulvátová 1970 Jogging klub Dubnica nad Váhom 102 b.
  2. Alena Kadlecová 1966 Bežecký klub Lysá pod Makytou 78 b.
  3. Michaela Žilková 1972 Dubnica nad Váhom 76 b.

Ženy H:

  1. Gizela Chrenková 1954 Jogging klub Dubnica nad Váhom 91 b.
  2. Oľga Jancová 1961 Jogging klub Dubnica nad Váhom 75 b.
  3. Emília Pšeneková 1965 Dubnica nad Váhom 54 b.

Juniori I:

  1. David Kováč 2000 Dohňany 75 b.
  2. Peter Strapko 1998 ŠKK Lednické Rovne 60 b.
  3. Peter Kubena 2000 Dohňany 45 b.

Juniorky J:

  1. Klaudia Žárska 1999 AK Spartak Dubnica nad Váhom 90 b.
  2. Romana Šimková 2000 ŠK Achiles Handlová 34 b.
  3. Anna Mária Brisudová 1998 Slávia ŠG Trenčín 12 b.

Žiaci K:

  1. Adam Janíček 2002 Bežecký klub Lysá pod Makytou 102 b.
  2. Tomáš Janíček 2004 Bežecký klub Lysá pod Makytou 83 b.
  3. Jakub Javor 2007 Finančné centrum team 39 b.

Žiačky L:

  1. Ivona Pavlisová 2005 Bežecký klub Lysá pod Makytou 95 b.
  2. Katarína Janíčková 2005 Bežecký klub Lysá pod Makytou 72 b.
  3. Barbora Pavlisová 2008 Bežecký klub Lysá pod Makytou 62 b.

(tch)

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.