TriP ťa vyzýva dať Šimonku NA ŠUPU!

Zrejme ste ešte nepočuli o občianskom združení TriP. Je to skupina mladých ľudí z Hermanoviec nad Topľou, ktorých víziou je vytiahnuť ľudí do prírody, preč z uponáhľaného online sveta, pretože práve tam môže človek získať kvalitné priateľstvá, no zároveň spoznať svoje silné stránky, obdarovania ale aj limity.

Tento rok si pre vás pripravili úplne novú výzvu. Vybehnúť na Šimonku (1092 m.n.m) – najvyšší vrch Slanských vrchov – s názvom Šimonka NA ŠUPU.

Krásne trail preteky na východe Slovenska v lone Slanských vrchov, kde pretekárov čaká niečo vyše 9 km výbeh, prvých 2.5km prebehnú bežci asfaltom a potom lesnými cestami sa dostanú na turistický chodník, cez nádhernú lúku pri Grimovom laze a strmou pasážou až na samotný vrchol Šimonky, ktorý v jeseni ponúka krásne výhľady nielen na okolité kopce a pohorie, mohutnú Čiernu horu a kužeľovitý, mystický Oblík, ale aj výhľady na Nízke a Vysoké Tatry, Busov, Vihorlat, Poloniny, až na vrcholky Poľských a Ukrajinských kopcov na pohraničí.

Každý kto zdolá dominantu Slanského pohoria získa v prvom rade krásnu upomienkovú medailu, ale hlavne nezabudnuteľné výhľady a spomienky nato, že pokoril Šimonku na šupu !!!!!

Príďte a vychutnajte si pravú bežeckú atmosféru 19.10.2019 v obci Hermanovce n/T, v obci priamo pod Šimonku.

Online registráciu a všetky potrebné informácie nájdete tu alebo na našej facebookovej stránkeudalosti.