Štartovné 15 eur na Wings For Life už iba do konca októbra

Bratislava sa 7. mája 2017 opäť zapojí so celosvetového behu Wings for Life World Run a Slovensko spolu s ďalšími zapojenými krajinami znova pobeží pre tých, ktorí behať nemôžu.

Online registrácia je už spustená a do konca októbra je výška štartovného iba 15 eur. Ostáva posledný týždeň na kúpu zvýhodnenej registrácie! Od 1. novembra do 31. decembra 2016 to už bude 25 eur.

Nekonečno dôvodov, prečo ísť bežať a prečo idú bežať už zaregistrovaní účastníci.

Už po štvrtýkrát sú na štarte v Bratislave vítaní nielen bežci, ktorí chcú lámať rekordy, ale aj všetci nebežci. Wings for Life World Run je totiž otvorený pre všetkých – mužov, ženy, mladších, starších, športovcov, vozičkárov, bežeckých nadšencov, ale aj pre tých, ktorí si chcú iba tak pre radosť a pre dobrý pocit odbehnúť svoje prvé metre či kilometre. Tento beh sa beží pre dobrú vec a je dôležité bežať s dobrým pocitom a úsmevom na tvári.

ČÍM JE WINGS FOR LIFE WORLD RUN UNIKÁTNY

Je celosvetový. Je charitatívny. Má pohyblivú cieľovú čiaru. 100% zo štartovného putuje nadácii Wings for Life a víťazmi sú všetci, lebo bežia pre tých, ktorí behať nemôžu.

Spoločne sa vybehne na celom svete v rovnakom čase v nedeľu, 7. mája 2017. V Bratislave sa pobeží o 13:00 CET. Pol hodinu po vyštartovaní sa na trať pohne aj stíhacie auto „Catcher Car“, ktoré je pohyblivou cieľovou čiarou. Koho auto na trati predbehne, ten preteky končí. Môže to byť na ôsmom ale aj na sedemdesiatom ôsmom kilometri. Oficiálnym víťazom sa stáva ten, kto na trati ostane posledný. Minulý rok to na Slovensku bol Gabriel Švajda a celosvetovým víťazom sa stal Giorgio Calcaterra, ktorý bežal v Miláne.

Beží sa pre krásnu myšlienku, beží sa pre tých, ktorí behať nemôžu. Pridajte sa a bežte pre dobrú vec aj vy. Vidíme sa na štarte.

Viac info o tomto podujatí nájdete na oficiálnej stránke Wings for Life World Run.