RETRO RUN 2017 už tento víkend.

RETRORUN_TITULKA

BEH. Pre niekoho je to forma relaxu, pre iných túžba víťaziť. Spoznáte vďaka nemu veľa podobných „šialencov“, ako ste Vy sami a nás veľmi teší, že sa bežecká komunita rozrastá zo dňa na deň.

Retro Run Rozhovor
Retro Run Cieľ
Retro Run Víťazi

Preto sme pre všetkých, ktorí behu podľahli už dávno, ale aj pre tých ktorí sa rozhodli začať práve dnes pripravili v sobotu 27. mája 2017 už druhý ročník RETRO RUNu. Hlavnými partnermi podujatia sú VÚB, Adidas, Nestlé a Generali. Podujatie sa koná pod záštitou starostu MČ Ružinov Dušana Pekára, ktorý preteky odštartuje presne o 10:30 hod.  

Zoberte svojich priateľov a príďte spraviť niečo pre seba svoje zdravie. Čaká na Vás beh na 5 km a 10 km jednotlivcov a tímov, Nestlé detské behy a tohtoročná novinka amatérsky CROSS CHALLENGE, na ktorom môžete do slova prekonať samých seba. Prekážková dráha je vhodná pre začiatočníkov a aj pokročilých, ale hlavne pre všetkých , ktorí sa neboja výziev.

Pre víťazov v každej kategórii sme pripravili atraktívne ceny. Absolútni víťazi získajú originálne trofeje, vyrobené len pre RETRO RUN. Každý účastník podujatia sa môže tešiť na bohatý štartovný balíček, ktorí bude obsahovať kredit 6 eur na využitie služieb v športovom centre Retro sport & wellness, ročné predplatné mesačníka PC REWUE, carbogél od spoločnosti Nutrend a veľa iných skvelých vecí od našich sponzorov. Najväčším lákadlom, ale určite bude limitovaná edícia piva RETRO RUNNER, ktoré špeciálne pre túto príležitosť uvarí Donovalský pivovar. Viac na www.retrorun.sk.

Tento rok sme sa naším behom rozhodli podporiť projekty Ligy proti rakovine, preto euro z každého štartovného a rovnako aj výťažok zo zbierky, ktorá bude prebiehať počas preberania štartovacích balíčkov odovzdáme priamo ligovému bežeckému tímu, ktorý sa pretekov tiež aktívne zúčastní. Patrónkou tejto spolupráce ja pani doktorka Eva Siracká.

Všetci ste u nás v RETRE vítaní. Poďte behať, povzbudzovať, zabaviť sa a zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi, nájdite si čas, ktorý strávite ako rodina spoločne.

Tešíme sa na Vás. Team RETRO RUN