Príďte si 1. júla zabehať a zašportovať na Night Run na Autodróm Slovakia Ring v Orechovej Potôni

Po krásnom zážitku na 4. ročníku nočného behu vo Vysokých Tatrách pozývame všetkých bežcov a korčuliarov do Orechovej Potône na ďalšie jedinečné, no zároveň od Štrbského Plesa úplne odlišné miesto na športové vyžitie, na Night Ring Run & Inline. Práve na automobilovom okruhu Slovakia Ring a v jeho okolí oslávime spoločne 1. júla začiatok školských letných prázdnin pestrým športovým programom vrátane dvoch jedinečných „ťahákov“ dňa.

Piatkový športový podvečer sa začne o 18.00 h In-line pretekmi na 10 a 21 km a vyvrcholenie dňa príde o 20.45 a 21.00 h NIGHT RING RUN-om, nočným behom pod umelým osvetlením na 6 a 12 km. Po ňom bude nasledovať parádna rodinná after party.

„Tento nočný beh bude akousi letnou edíciou Ring Run-u, ktorý sa uskutočnil v rámci jednej z troch častí ČSOB Zimnej série 2015/2016. V zime sa na ňom zúčastnilo vyše 500 bežcov, preto veríme, že pekné počasie opäť priláka veľa ľudí, ktorí si prídu užiť jedinečný nočný beh na adrenalínom nabitom Slovakia Ringu, no tentokrát v tme a pod svetlami reflektorov,“ povedal Jozef Pukalovič, riaditeľ pretekov.

Vo večernom programe na Slovakia Ringu si prídu na svoje aj priaznivci štvornohých miláčikov. O 20.55 h sa totižto začne beh so psom na 6 km. Beží sa po tráve.

Okrem športového programu bude počas celého popoludnia k dispozícií požičovňa korčúľ a škola in-line s Bratislava in-line, voľné bicyklovanie na automobilovej trati, detské prekážkové dráhy s Be Cool Sport Kids Academy, grill party. Jednoducho: každý si môže plnými dúškami užiť leto, slnko, rodinnú pohodu, stretnutie s priateľmi a skvelú náladu.

Zaregistrovať sa na in-line a bežecké preteky sa dá na bit.ly/rigistracia_prebieha_tu. Na beh so psom sa môžete prihlásiť na bit.ly/viac_info_tu.

Program 1. ročníka podujatia s názvom Night Ring Run & Inline sa začína v piatok 1. 7. 2016 už o 12.00 h. Počas letného popoludnia čakajú na všetkých športové aktivity spojené s adrenalínom a príjemných relaxom. Simulátory rizikových cestných situácií ako sú šmyk, náraz, prevrátenie a jazdy na motokárach istotne zvýšia každému pulz. Zaujímavá bude pre všetkých aj prehliadka vojenskej techniky, napríklad stíhačky MIG 21 alebo tankov.

Počas registrácie aj v rámci podujatia môžete podporiť charitatívny projekt denníka Nový čas – Srdce pre deti, nad ktorým má záštitu Nadácia Pontis www.srdcepredeti.sk/clanok/ako-darovat.

Príďte spoločne s nami športom osláviť prvý deň letných prázdnin práve na Slovakia Ring do Orechovej Potône. Tešíme sa na Vás!