Bežecká pozvánka do Horných Orešian

Bežecký klub Viktoria Horné Orešany srdečne pozýva všetkých vyznávačov rekreačného behu do Horných Orešian na 36.ročník tradičného krosu „ Cez hornoorešanské vršky – Memoriál Františka Hečka“, ktorý sa uskutoční dňa 25.6.2016 v areáli TJ Iskra Horné Orešany.

Toto podujatie sa dlhodobo radí medzi známe bežecké lahôdky, o čom svedčí každým rokom narastajúci počet účastníkov. V minulom ročníku sa na štart spoločne vo všetkých kategóriách postavilo až 400 štartujúcich zo všetkých kútov Slovenska a Čiech.

 Program bude zahájený o 15:45  štartom detských kategórií. Štart hlavného preteku je naplánovaný na 17:00. Organizátori aj tento rok do preteku zaradili aj kategóriu firemných 3 členných družstiev, a tiež kategóriu pre najrýchlejších domácich bežcov. Výsledkový servis hlavných kategórií bude spracovaný profesionálnou  čipovou časomierou  spoločnosťou SOLARUN.

   Pre účastníkov hlavných kategórií majú organizátori pripravený tradičný gulášik, pivo, kofolu, tombolu  a samozrejme večernú veselicu s kapelou LIVE BAND pre všetkých. Chýbať nebudú ani bufety s občerstvením a dobrá nálada.

   Súčasťou večerného programu bude aj 10. ročník súťaže silákov STRONGMANN, do ktorej sa môžu prihlásiť ako bežci, tak aj nebežci, a môžu si tak  zmerať sily s ďalšími súpermi. Podujatím Vás bude slovom sprevádzať skvelý moderátor Peter Mano Tomič a o príjemné chvíle strávene v peknom prostredí na úpätí Malých Karpát sa  postará organizátorský tím BK Viktoria spolu s tímom dobrovoľníkov.

   Bežci, rodinný príslušníci, fanúšikovia i domáci – srdečne ste u nás vítaní a na všetkých sa už veľmi tešíme poslednú júnovú sobotu na štadióne v Horných Orešanoch.

Všetky podrobnosti ohľadne tohto podujatia si môžete prečítať aj na webovej stránke www.bkviktoria.sk.

Vladislav Blažo
BK VIKTORIA