Beh na Martina v Martine so ski Martinkami

 • Dátum: 11. 11. 2022 (Pi)
 • Miesto: Martin, Divadelné námestie
 • Ročník: 10.
 • Štart: 16:50 hod. deti, 17:00 hod. - Open
 • Dlžka trate: 3 km
 • Povrch: asfalt, dlažba
 • Kategória: muži:
  kat. A 39 r. a mladší ( 1983 a ml. )
  kat. B 40-49 r. (1973 – 1982)
  kat. C 50-59 r. (1963 - 1972)
  kat. D 60 r. a starší (1962 a st.)

  ženy:
  kat. A 39 r. a mladšie (1983 a ml.)
  kat. B 40 r. a staršie (1982 a st. )

  Starší žiaci/žiačky (2007 - 2008)
  Mladší žiaci/žiačky (2009 - 2010)


  Starší žiaci/žiačky (2005 - 2006)
  Mladší žiaci/žiačky (2007 - 2008)

  Deti (2011 a ml.)
 • Organizátor: Turčiansky amatérsky triatlon Martin /TAT/, mesto Martin
 • Informácie: Daniel Konečný, tel.: 0903 503 666, e-mail: svemat@svemat.sk
 • Web: http://www.tatriatlon.sk/
 • Poznámka: Štartovné:
  open: 10,-€
  žiaci, deti 5,-€
  Martinovia 0,- €

Komentáre 8

 1. P.Konečny vy sa nehanbite pýtať za 3 km beh po ktorom dostane bežec v cieli max vodu a čaj 10 eur? A vrchol drzosti je pýtať aj od malých detí čo bežia niekoľko metrov 5 eur.. čo ste to za človeka? Dúfam že ten beh odignoruje drvivá väčšina bežcov a potom sa vám možno otvoria oči a zistite že takto sa to nemá robiť!!!

 2. Ďakujem adminovi za zmazanie môjho príspevku, vidno že sloboda názoru ako sme si ju vyštrngali v roku 89 roku mu nič nehovorí..je to bohužiaľ na zamyslenie

 3. Admin vy ste zaspal v čase komunistov… ďakujem že som nemohol prejaviť slušne svoj názor .. potom sa nedivím že to tu v tejto krajine ide dolu vodou…pri týchto ľudí ako ste vy sa tu nič nezmení k lepšiemu

 4. Vazeny pan Marciciak,
  dakujem za Vase prispevky. Aj ked sme podla vsetkeho v podstate rovesnici, tak budem vykat. Len pre istotu uvadzam, ze som jeden z adminov Bezeckej stranky a Bezecka stranka je „mojim dietatom“ uz od roku 1999 a za cely ten cas som v diskusii vymazal asi 3 prispevky, ktore obsahovali neslusne slova. Poprosil by som Vas aby ste si najprv overili funguje pridavanie komentarov. Nefunguje to tak, ze ked niekto nieco napise, tak sa to hned automaticky zverejni na stranke, ale musi to potvrdit niekto z adminov. Takze vedzte, ze nikto Vas prispevok nemazal, len ho zatial nikto z nas nestihol schvalit. Treba si uvedomit, ze Bezecka stranka nie je nase zamestnanie a nezivi nas a venujeme sa jej na ukor vlastneho volneho casu a okradame on svoje rodiny a povacsinou sa k nej dostaneme az vecer. Vedzte , ze za tych 23 rokov som uz Bezeckej stranke venoval niekolko tisic hodin tak si vyprosim aby ste mi tu pisali vety ako: „pri týchto ľudí ako ste vy sa tu nič nezmení k lepšiemu“ . Dovolim si neskromne povedat, ze prave opak je pravdou a ze (aj) vdaka ludom ako som ja sa Bezecke hnutie za tych vyse 20 rokov posunulo vpred. Ked si myslite, ze to budete robit lepsie, nech s paci. Vedzte, ze cela moja rodina sa potesi, ked im poviem, ze koncim s Bezeckou strankou a ze namiesto sedenia za pocitacom sa budem venovat im. Velmi rad sa pridem pozriet na Vasu stranku. Prosim poslite mi potom na nu link.
  A teraz som si uvedomil, ze som este na na celkom prvej verzii Bezeckej stranke v diskusii vymazal aj zopar prispevkov, ktore boli generovane prostrednictvom robota a boli cisto reklamneho charakteru ci uz na hazard, resp. erotiku.
  Pekny vecer.
  Lubos Ferenc

 5. Pán Ľuboš Ferenc nevedel som že sa tak dlho čaka na schválenie príspevku, myslel som že ste mi to schválne neuviedli ..tak ma pochopte a vám sa ospravedlňujem… Pekný večer a behu zdar….

 6. Tiež sa chcem spýtať na to štartovné pre deti, nikde sa to neplatí,len u Vás. Takto sa sport nepropaguje.

 7. Bolo by vhodné uviesť v prpozíciách, aká je výška finančných cien.

 8. Dobrý večer, chcel by som Vám napísať odozvu. Zúčastnili sme sa behu v Martine dvaja dospelý a tri deti, zaplatili podotýkam dobrovoľne naozaj drahé štartovné vzhľadom k trati, zvlášť čo sa týka detí, tie by mali bežať pre radosť z pohybu, ale OK. red bull a kakavko je podľa môjho názoru chabá odmena vzhľadom k štartovnému a naše deti boli sklamané, že medaily boli iba pre troch najlepších, ostatné deti ostali bez povšimnutia, čo sa nám na iných pretekoch s  detskými kategoriami ešte nestalo. Môj celkový dojem je taký, akoby to bolo organizované za účelom zisku a nie pre radosť z pohybu účastníkov, vopred sa ospravedlňujem ak sa niekoho dotkne môj názor. Taký bol môj pocit večer po pretekoch.
  Budúci rok určite neprídeme.