Každý na svojej trase so spoločným cieľom – pomoc chorým deťom

Virtuálny beh Svetielka nádeje bude mať už onedlho zimné pokračovanie.

Opäť nás spojí rovnaký cieľ – podpora detí s onkologickým alebo iným vážnym ochorením, ktorým naše občianske združenie pomáha už 20 rokov.
Beh sme naplánovali na 11. 12. 2022. Registrácia je už spustená takže neváhajte a pridajte sa. Odbehnúť 5 km môžete kdekoľvek počas druhého decembrového víkendu na svojej obľúbenej bežeckej trati, akýmkoľvek tempom v ľubovoľnom čase, ale dôležité je, aby ste si čas zapísali 11. 12. 2022 do 23:59 hodiny. Z vašich časov zostavíme výsledkovú listinu a zverejníme aj sumu, ktorú sa nám spoločne podarilo vyzbierať.  Dobrovoľný príspevok má minimálnu hodnotu 5 €. Ak sa rozhodnete poslať viac, budeme vám veľmi vďační. Výťažkom zo zimného virtuálneho behu podporíme 4. etapu projektu Nový priestor pre nádej. V tejto fáze projektu budeme riešiť zariadenie dennej kliniky – pracoviska pre ambulantnú starostlivosť, napr. na podanie infúznej liečby, či malé ambulantné zákroky.  Viac o projekte sa dočítate TU.
Zo zaregistrovaných účastníkov zimného behu vyžrebujeme 3 ženy a 3 mužov, ktorí získajú tričko s logom Svetielka nádeje.
Účastníkov oboch našich behov  JAR/ZIMA 2022 zaradíme do celkového vyhodnotenia, zrátame ich časy a osobitnou cennou odmeníme najrýchlejšieho muža a ženu.
Tešíme sa na každého bežca, ktorý sa rozsvieti pre dobrú vec,  urobí niečo pre seba a zároveň podporí tých, ktorým spoločne s vami pomáhame. Pozvite aj svojich priateľov, blízkych a známych, aby sa spoločne s nami rozbehli a rozsvietili. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať!