Bezplatné online tréningy, fyzio cvičenia a webináre pre každého

cvičenie-s-fyzioterapeutom

Súčasná situácia s koronavírusom obmedzila pohyb ľudí na minimum. Čím dlhšie ostávame doma, tým viac upadáme do nesprávnych pohybových stereotypov, ktoré so sebou prinášajú bolesť, stuhnuté a skrátené svaly, migrény, únavu a nepriaznivo pôsobia nielen na naše fyzické, ale aj psychické zdravie. Preto je dôležité udržať sa vo forme aj doma. 

Každý utorok a štvrtok o 18.00 vysiela Ultimuv na svojej facebookovej stránke bezplatné kondičné tréningy, fyzio cvičenia a webináre zamerané na rôzne témy s odborníkmi zo sveta fyzioterapie a profesionálnymi trénermi z celého Slovenska. Cieľom je pomôcť ľuďom udržať sa v kondícii, zbaviť sa pohybových problémov, bolesti, zotaviť sa po operácii, správne rehabilitovať, ale aj cvičiť preventívne. Cvičenia sú navrhnuté tak, aby ich ktokoľvek mohol cvičiť aj doma, bez špeciálnych cvičebných pomôcok. Stačí sa športovo obliecť a zatrénovať si pod dohľadom profesionálov.

Chceme ľuďom vrátiť pohyb do života

Cieľom Ultimuvu je pomáhať ľuďom vrátiť pohyb do ich každodenného života a žiť bez bolestí. Preto sa aj napriek tomu, že museli zatvoriť svoje centrá, rozhodli urobiť čo je v ich silách a pomáhať ľuďom, ktorí ostali doma, aj naďalej. A to formou bezplatných online tréningov pre všetkých.

Online tréningy

Každý UTOROK o 18.00 | kondičné tréningy ULTImax na zlepšenie kondície, sily a výbušnosti s profesionálnym trénerom
Nepárne ŠTVRTKY o 18.00 | webináre pre širokú verejnosť, zamerané na rôzne témy ako je bolesť chrbta, najčastejšie zranenia kolien, problémy s krčnou chrbitocu a ďalšie súčasťou je aj diskusia s fyzioterapeutom s možnosťou opýtať sa, čo vás zaujíma
Párne ŠTVRTKY o 18.00 | fyziocvičenia zamerané na rôzne témy ako sú kompenzačné cviky pri sedavom zamestnaní, cviky pri bolestiach krčnej a krížovej chrbtice, pri bolesti kolien, stabilizácia hlbokého svalového systému a ďalšie

Kde nás nájdete

Online prenosy tréningov nájdete v uvedených časoch na tejto stránke.
Udalosť, v ktorej nájdete stále aktuálne témy a termíny tréningov, webinárov a fyziocvičení

Ilustračné pozvánky na fyziotréning a kondičný tréning
Pozvánka na fyziotréning | Pozvánka na kondičný tréning


Ultimuv je unikátny koncept, cieľom ktorého je pomôcť ľuďom všetkých vekových kategórií zbaviť sa zlých pohybových návykov, bolesti chrbta, získať stabilitu a maximalizovať výkon. Pod jednou strechou nájdete kompletnú starostlivosť o vaše telo. Či už ide o skupinové alebo individuálne tréningy, fyzioterapiu, masáže alebo diagnostiku, všetko robíme s presvedčením, že sme boli zrodení k pohybu – BORN TO MUV. K pohybu, ktorý je bezbolestný, voľný a neobmedzujúci. Pohybové centrá aktuálne nájdete v Banskej Bystrici, Spišskej Novej Vsi a v Košiciach.