Beháš? Tak sa prihlás! Beh si ty 2017

Beh si ty opäť pre vás pripravil sériu bežeckých podujatí. Zaregistrujte sa už teraz, aby vám nič neušlo a využite aj zvýhodnené štartovné.

Bežecké podujatia vás svojou rozmanitosťou potešia aj túto sezónu. Oprášili ste už po zime svoje tenisky?

Už čoskoro ich totiž budete môcť prevetrať na Otvorení bežeckej sezóny v Bratislave na Partizánskej lúke, Železnej studničke. 26.marca 2017 si môžete otestovať po zime svoje sily. Pripravené sú pre vás a vaše ratolesti kategórie detských behov, beh na 5 km a beh na 10 km a tiež Nordic walking.

Následne sa vás tešíme na výnimočnom 70.ročníku Národného behu Devín – Bratislava. Nezabudnuteľnú atmosféru nášho najstaršieho atletického podujatia si budete môcť vychutnať už 9.apríla 2017.

Už druhý rok sme pre vás na bratislavskej Kuchajde pripravili LSP Games – Bratislavské firemné hry. 22.apríla 2017 sa môžete aj vy a vaši kolegovia zapojiť do niektorej z disciplín. Okrem štafetového behu a behu na 5 km na vás čaká aj volejbal, mini footbal, streetball, tenis, lukostreľba a ďalšie.

10.mája 2017 budeme pokračovať bežecky obľúbeným nočným behom O2 Moon run Košice, kde si pri splne mesiaca budete môcť vychutnať zážitok, na ktorý určite nezabudnete.

Leto privítame spoločne 3.júna výnimočným bežeckým festivalom Run fest 2017 – Maresi polmaratón. Run Fest sme tento rok presunuli z Partizánskej lúky do Sadu J. Kráľa. Okrem atraktívnej trate s minimálnym prevýšením, bežcov Grand prix a polmaratónu čaká pred cieľom prebehnutie obchodným centrom Aupark! Pri tom určite nemôžete chýbať. Run fest 2017 je celodenný bežecký festival pre všetky vekové a záujmové kategórie s programom pre celú rodinu na celý deň. Veríme, že sa vám nové miesto a atraktívnosť bežeckej trate bude páčiť a užijete si ho rovnako vy a aj vaše deti.

Dobre rozbehnutí po Run fest-e 2017 si 8.júna 2017 zabeháme pri splne mesiaca aj v Bratislave. V uplynulom ročníku O2 Moon Run Bratislava dobehlo do cieľa na Bratislavský hrad až 1116 bežcov. Veríme, že tento rok sa vám bude páčiť rovnako alebo ešte viac ako ten predtým.

Tešíme sa na vás, oprášte si tenisky a registrujte sa na váš beh na www.behsity.sk už dnes.

Beh si ty