Anjelský Zebra Night Run Martin pomôže aj zabaví

Zo štartu do cieľa je niekedy náročná trať. Chorí na rakovinu o tom vedia svoje. Príďte 21. septembra do Martina prebehnúť symbolicky trasu, ktorá potrebuje odvahu a sebazaprenie na Anjelský zebra night run.

Ide o prvý ročník solidárneho nočného behu, z ktorého polovica štartovného poputuje priamo do rodín z Dobrého Anjela.

Podujatie je kompletne zabezpečené technickým vybavením od občerstvovacích stánkov po svetelnú a hudobnú techniku a meracím systémom času prostredníctvom čipov. Môžete sa porozprávať aj s ľuďmi z Dobrého anjela, pozrieť jedinečnú výstavu a urobiť si pekné fotky.

Darček pre každého bežca

Pre každého účastníka behu je pripravená anjelská keramická medaila od nevidiacej keramikárky Soni Zeliškovej. Budete mať možnosť zakúpiť si kvalitné anjelské bežecké tričko, knihy a veselé ponožky. Alebo ich možno získate na stupni víťazov.

…a niečo navyše

Najväčšia hodnota tohto behu je podpora rodín, ktoré bojujú so zákernou diagnózou a symbol, že nie sú na svojej ceste samé. Takto sprevádzajú každý mesiac tritisíc rodín už roky Dobrí anjeli.

Bežci si môžu vybrať, či zabehnú 5 alebo 10 kilometrov dlhú trať v nenapodobiteľnej atmosfére. Nakoľko ide o nočný beh, odporúčame priniesť si vlastné čelové svetlá.

Nezmeškajte tento zážitok a zaregistrujte sa na https://www.hrdosport.sk/Entries/Create/387

Viac informácii nájdete na: http://beh.sk/pretek/zebra-night-run-2/

https://www.facebook.com/events/2410350755666474/

https://dobryanjel.sk/2019/06/20/anjelsky-beh/

Komentáre 1

  1. Dobry den, je mozne dodatocne poslat cenu za umiestnenie? Nezucastnil som sa vyhlasovabia vysledkov a vo svojej kategorii som skoncil treti.
    Dakujem