Výzva

Milí športoví nadšenci! Keďže prázdniny začnú o necelý mesiac, chcel by som skúsiť zdolať nasledovnú výzvu a budem rád, keď ma v nej budete podporovať (a ešte radšej, ak sa ku mne pridáte a zdoláme to spoločne). Ak miluješ beh, venuješ sa mu denne, alebo si ideš iba párkrát zabehať, je táto udalosť to pravé pre teba…!

Hlavným cieľom je zabehnúť 500km v priebehu prázdnin, teda v mesiacoch júl a august (červenec a srpen).

Kto to zvládne, bude sa môcť pred svojimi kamarátmi vytiahnuť, že zdolal takú vysokú métu.
Kto to nezvládne, nie je žiadny dôvod byť smutný alebo zahanbený. Najdôležitejšie je v tomto prípade zúčastniť sa a snažiť sa vydať zo seba maximum. Veď o rok sú tu prázdniny znovu, a s nimi ďalšia šanca na prekonanie 500km.

Táto udalosť je určená všetkým, ktorí si svoj voľný čas vypĺňajú športom, bez rozdielu medzi amatérmi, ktorí svoj prvý výbeh v živote absolvujú kvôli tejto výzve, a profesionálmi, ktorí denne prekonávajú 50km a viac.

Že sa ti nechce? Že si unavený? Že nemáš čas? Že ideš na dovolenku? Že chceš oddychovať? Že nevládzeš? Že nemáš dobré tenisky? Že je vonku príliš teplo? Že vonku prší? To všetko sú iba výhovorky, a ty to dobre vieš. A ak to nevieš, radím ti pozrieť si toto krátke video (https://www.youtube.com/watch?v=q9HXUJUbJUg) a po ňom si ešte raz polož otázku: Aká je tvoja výhovorka?
 

Preto neváhajte a pridajte svojich kamarátov, druhov, súrodencov, kolegov, deti, rodičov, iných rodinných príslušníkov, učiteľov, žiakov, tetu spoza pokladne v LIDLi, susedovho psa a kohokoľvek iného, kto by sa mohol do výzvy zapojiť.

Viac informácií

Tomáš Paulďuro