VELVET RUN stvorený pre ženy!

VELEVET-RUN-2018-TITULKA

Zažite jediný ženský beh na východe s neopakovateľnou atmosférou, detským programom i skvelou tombolou.

Pre najmenších

Od 15:00 spustíme na Velvet Run-e kreatívnu zónu, kde si budú môcť deti vytvoriť vlastné transparenty, s ktorými neskôr povzbudia mamičky na trati či v cieli. Oddychovú zónu, zábavné aktivity a maľovanie na tvár pre najmenších nájdete od 14:00 v stánku partnera podujatia – Východoslovenskej energetiky, člen Innogy. Už tradičnou súčasťou ženského behu VELVET RUN sú od jeho prvého ročníka bezplatné detské behy. Symbolickú vzdialenosť zvládnu deti už od 3 rokov a registrácia vopred nie je potrebná.
Deti budú štartovať od 16:20.

Aktívna zábava pred štartom

20 minút pred štartom samotného behu sa tréneri z ADDICTION CLUB-u postarajú o dynamickú rozcvičku, vďaka ktorej sa pred výkonom zahrejete a predítete svalovej únave, či zraneniam.
Nielen účastníčky behu, ale aj ich polovičky si budú môcť s inštruktormi vyskúšať rôzne cvičenia. Vďaka stánku Všeobecnej zdravotnej poisťovne nebude chýbať ani obľúbené poradenstvo zdravej výživy, merania telesnej kondície, ale aj súťaž o atraktívnu dovolenku.

Ako sme už avizovali, svoje miesto má aj v tomto ročníku dobročinnosť. Na podujatí preto nájdete aj stánok organizácie Úsmev ako dar, ktorá si vďaka partnerovi – spoločnosti Mary Kay odnesie z podujatia výťažok.
Okrem finančnej pomoci, do ktorej môže na mieste prispieť ktokoľvek, sa budete môcť zapojiť aj do aktivity s názvom „Podaj ďalej!“. V rámci tejto iniciatívy sme spolu s Úsmevom ako dar vyhlásili zbierku nosenej obuvi, ktorá poputuje rodinám v krízových centrách. Priamo na mieste v deň podujatia teda bude môcť široká verejnosť prispieť na dobrú vec akoukoľvek pánskou, dámskou i detskou obuvou.

Odmena v cieli

Tešiť sa môžete na účastnícké medaile, ktoré dostanú v cieli všetky účastníčky Velvet runu a milý darček od partnera – Mary Kay. Najrýchlejšie dámy oceníme vo viacerých kategóriách špeciálnymi trofejami a zaujímavými cenami.

Pre všetky bežkyne je pripravená aj super tombola.
1. miesto (kozmetický balíček od Mary kay v hodnote 250 Eur, darčekový poukaz na nákup v pro-body.sk v hodnote 100 Eur a 10 tréningov v Addiction club)
2. miesto (kozmetický balíček od Mary kay v hodnote 230 Eur a nákup v pro-body.sk v hodnote 50 Eur)
3. miesto (kozmetický balíček od Mary kay v hodnote 210 Eur a nákup v pro-body.sk v hodnote 30 Eur)


Detailnejšie informácie o podujatí nájdeš na www.velvetrun.sk. Nezabudni! Štartujeme v nedeľu 19. augusta o 17:00 v Košiciach.