Urban Training v Bratislave

Urban Training sa stáva medzinárodne známou akciou, ktorá sa organizuje v krajinách ako Nórsko, Fínsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko, Česká Republika. A pre nás je veľkou cťou, že sa môžeme k týmto krajinám pripojiť a zažiť športový žúr vo viacerých mestách na Slovensku.

_MG_8844 (kópia)Urban Tour začíname v našom hlavnom meste v Bratislave už 21. apríla 2016. Urban Training sa skladá z mestského behu (3-5km) a posiľňovacích cvičení vlastnou váhou za využitia mestských ,,nástrojov“ (lavičiek, schodov, múrikov a pod.). Urban Training motivuje všetky ženy ísť von a zacvičiť si na čerstvom vzduchu.

Ide o čisto ženskú akciu. Účastníčky dostanú v cene štartovného: tričko značky Kari Traa, Rawbite tyčinku, zľavu – 10 % na nákup v Runshope a v krátkej zábavnej súťaži, či v tombole majú možnosť vyhrať iné vecné športové ceny! Naše skúsené inštruktorky vám ukážu nové cviky, pri ktorých vás budú usmerňovať a neskôr ich môžete cvičiť aj samé. Účasť je limitovaná na maximálne 80 účastníčok, aby bol tréning kvalitne prevedený, a aby sa každá z inštruktoriek mohla plne venovať svojej skupine (skupina bude pozostávať z najviac 12 účastníčok). Preto neváhaj a zaregistruj sa online.

_MG_8755 (kópia)Prvý Urban Training v rámci Urban Tour 2016 sa koná v Bratislave 21. apríla 2016, našim partnerom je aj športová predajňa v River Parku – RunShop, kde priamo v predajni prebehne registrácia v čase od 16:00 do 16:45.

Štart aj cieľ bude pred predajňou. Odštartujeme vás o 17:00 a do cieľa spoločne pribehneme o 19:00. Máte sa načo tešiť milé dievčatá!! Všetky podrobné informácie nájdeš na www.urbantraining.sk a tiež môžeš sledovať aj náš facebook funpage.

Cena štartovného je 19 eur!KTUTA4-BA (kópia)