Tvrďák – víťazstvo je prekonať sa

Tvrďák_ALL

Tvrďák vznikol na Slovensku v roku 2013 a od svojho vzniku ho absolvovalo niekoľko tisíc mužov a žien z viac ako 15 krajín.

Tvrďák je prekážkový beh na 5 a viac km, kde zdolávaš rôzne typy prekážok. Bežíš, plazíš sa v blate, brodíš vo vode, preskakuješ, hádžeš na cieľ a nosíš ťažké predmety. Tvrďák otestuje tvoju športovú všestrannosť, kondíciu, silu, vytrvalosť, a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných a umelých prekážok. Neváhaj, prihlás sa sa a ukáž čo je v tebe ! Preteky sú určené pre mužov a ženy od 18 rokov. Ak si občas zabeháš, zacvičíš a cítiš sa fit preteky sú pre teba.  Zúčastniť sa môžu aj juniori od 15 rokov potrebujú však písomný súhlas rodiča. Pre deti od 8 do 14 rokov je pripravený detský Tvrďák. Pretekáš ako jednotlivec, alebo v tíme. Tím musí mať troch a viac členov a má zľavu na štartovnom. Tvrďák môžeš  absolvovať súťažne, vtedy sa ti meria čas, alebo v režime fitness kedy sa ti čas nemeria. Fitness režim je pre tých, ktorí si chcú Tvrďák vyskúšať vo vlastnom tempe, otestovať sa a užiť si prekážky vo svojom tempe.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Slider_Widget“][/siteorigin_widget]

Všade na dosah

Košice: Čakajú ťa nové prekážky, ktorých premiéra bude v Košiciach! Po štarte ta otestuje strmé stúpanie ktoré ale za ten výhľad potom stojí. Nebude chýbať ani známa prírodná prekážka “čierna diera“. Koľko topánok v nej ostane tento rok ?

Bratislava: Krásne miesto v okolí Dunaja ponúkajúce rôzne atrakcie ktoré môžeš mimo preteku vyskúšať. V Bratislave si vyskúšaš aj populárnu prekážku z minulého roka ktorou boli nafukovačky. Toľko vody a blata na inom preteku nezažiješ!

Banská Bystrica: Tvrďák na 13+km pre tých čo si chcú fakt siahnuť na dno!!! Pre ostatných je pripravený aj pretek na 7+km. Army 13+ kopíruje trasu 7+ v určitom bode sa oddelí a pridá extra 6+ km. Skokanský mostík a jeho nespočetne veľa chodov poriadne preveria tvoje lýtka a pľúca.  Ak si dal KE, BA tak tu dokončíš Tvrdú Ligu a získaš TL medailu, TL tričko Keď skončíš, môžeš ďalej súťažiť v Tvrdých Hrách – fitness disciplínach ako sú preťahovanie lanom, zhyby na hrazde, kliky, výskoky na bedňu atď. Ak práve nie si bežec, na Tvrdých Hrách môžeš ukázať svoje skryté kvality. Ak absolvuješ všetky Tvrďák preteky v danom roku ideš automaticky do Tvrdej Ligy (TL) a bojuješ o titul Tvrďák Slovensko a sponzorské ceny. Pretekár TL dostane po poslednom preteku TL tričko a TL medailu.