Tretí ročník Račianskeho krosu už klope na dvere

Športoví nadšenci, aj tento rok chystá ŠK pre Radosť niekoľko vlastných pretekov. Po úspešných spoluprácach, na Babe-Kamzík a PomléRun-e sme pre Vás pripravili na 15.6., tretí ročník Račianskeho krosu. Ako už názov napovedá bude to v Rači a bude to v lese. Tak to máme najradšej, tam to nám robí najväčšiu Radosť.

Chystáme pre Vás hneď niekoľko nevídaných noviniek. To hlavnou je – BERTE PLAVKY!! V štartovnom je zahrnutý vstup na kúpalisko Zbojnička 200m od cieľa. Čiže po behu sa bude dať osprchovať a aquatlonisti si môžu dať ešte do tela v 50m bazéne. Berte aj rodiny, Zbojnička je malebné kupko medzi lesom a vinohradmi kde sa dá stráviť pekné popoludnie. 

Aby sme nevyhádzali všetky tromfy hneď, prezradíme už iba to, že opúšťame guláše a po behu na Vás čaká gurmánske bežecké menu ktoré pripraví miestny Račiansky obchod so zdravou výživou Mlynček (https://www.facebook.com/obchodmlyncek).

Ostatné benefity obsiahnuté v štartovnom budeme postupne uverejňovať na našom FB (https://www.facebook.com/SK.pre.Radost), tak ak ich chcete pravidelne dostávať tak si nás lajknite. 

Trať meria 15 km a vedie lesmi nad Račou v Malých Karpatoch. Prevýšenie je 932 m a beží sa po lesných chodníkoch. Bude aj tombola, ktorej hlavná cena je tablet značky Lenovo smiley

Registrovať na beh sa dá na: www.sk-pre-radost.sk, tam nájdete aj všetky informácie o podujatí, vrátane mapy trate.

Organizátorom akcie je ŠK pre Radosť v spolupráci s MČ Rača. Ak ste sa ešte nezúčastnili behu organizovaného ŠK pre Radosť, neváhajte a prídite. Skvelá atmosféra zaručená!

Dušan Harangozó, predseda ŠK pre Radosť