Staň sa súčasťou najštýlovejšej dámskej jazdy tohto roku!

Hľadáš spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať novú energiu, spraviť niečo pre svoje zdravie a zabaviť sa so svojimi priateľkami? Tak potom by si mala spozornieť. JUSTWOMAN by Diva’s je jedinečný projekt, vďaka ktorému toto všetko nájdeš na jednom mieste. 15.7.2017 – Veľký Draždiak, Bratislava!

Ako je to možné?

Aktívny oddych je tým najlepším spôsobom. Preto sme pre teba pripravili aktivity šité na mieru modernej žene. Hodina jogy sa postará o rovnováhu tela a duše. Práve joga totiž dokáže posilniť fyzické, ale aj psychické zdravie. Ranný 5 kilometrový beh spojený s rozcvičkou ťa zase dokonale naštartuje. Nemusíš sa báť ak práve nie si vo forme. Všetko prebehne pod dohľadom skúsených trénerov. A nakoniec z teba spravíme SUPer ženu. Paddleboarding alebo aj SUP (stand up paddle) je spojením zábavy a športu, ktorý perfektne formuje postavu.

Keep balance.

JUSTWOMAN by Diva’s nie je len o športe. Je o oddychu, priateľstve, zábave a získaní vnútornej rovnováhy. Pretože len vyrovnaná žena môže byť šťastná. Práve preto sme pre teba, vďaka našim partnerom, pripravili viaceré zóny. Je len na tebe, do ktorej sa vyberieš.

V zóne Beauty a Yoga ťa budú rozmaznávať kozmetikou od Oriflame. Vo Woman zóne si zase budeš môcť vyskúšať jazdu na nových modeloch áut, ktoré ti zapožičia spoločnosť Auto Palace Panónska. Tiež v nej zistíš, ako byť šik aj pri športe, s oblečením Reebok. A to ani zďaleka nie je všetko. Čo tak si oddýchnuť v Chill zóne a doplniť tekutiny chutnými, ale zároveň zdravými funkčnými nápojmi od Diva’s?

Tam jednoducho nesmieš chýbať.

Počet miest na túto dámsku jazdu je limitovaný a zúčastniť sa jej môže len 800 z vás. Preto by si si mala uchmatnúť miesto ešte dnes. Vstupenku si môžeš zakúpiť práve tu. Okrem dňa plného zážitkov získaš aj štartovací balíček, ktorý obsahuje tričko značky Reebok, podložku na cvičenie, štartovacie číslo, občerstvenie na trati a veľa ďalších prekvapení od našich partnerov.

Nemusíš prísť sama. Vezmi kamarátky, maminu či dokonca babku a vytvor svoj tím. JUSTWOMAN by Diva’s sa môžu zúčastniť všetky dievčatá a ženy od 10 rokov.

Svojou účasťou môžeš pomôcť aj iným.

JUSTWOMAN by Diva’s sa spojila s Ligou proti rakovine, pretože spoločne chceme informovať o tejto zákernej chorobe a najmä vyzvať ženy, aby neboli ľahostajné a zaujímali sa o svoje zdravie. Kúpou náramku priamo na podujatí môžeš podporiť prevenciu proti rakovine krčka maternice.

Idem do toho!

Presvedčili sme ťa o tom, že podujatie JUSTWOMAN by Diva’s by určite nemalo chýbať v tvojom diári? Ak áno, tak sa vidíme v sobotu 15.7. na Veľkom Draždiaku v Bratislave. Ďalšie prekvapenia, ktoré pre teba pripravujeme, ale aj zaujímavé súťaže nájdeš na webe www.justwoman.sk a na našom facebooku.

JUSTWOMAN_web_2300x575px

Máš nejaké otázky, na ktoré si v článku nenašla odpovede? Kontaktuj nás mailom na info@justwoman.sk.