Športovo – bežecké podujatie, aké tu ešte nebolo.

Open Summer Cup

Prvé amatérske atletické preteky pre deti, mládež a dospelých na akcii Open Summer Cup.

Open Summer Cup

Disciplíny pre atlétov sú beh na 3000m, šprint na 100m, skok do dialky a hod medicinbalom.

Kedy? 17.-18.6.2017
Kde? V areáli ŠK Slovan Bratislava, Pasienky
Vstupné?: Registračný poplatok deti a mládež - 20 eur. Dospelí - 30 eur.

V čom spočíva jedinečnosť nášho športového podujatia?

OPEN SUMMER CUP nie je len o behu je to dvojdňové medzinárodné športové podujatie, ktoré je jediným podujatím svojho druhu na Slovensku, na ktorom budú súťažiť deti aj dospelí v 3 športoch a na 3 ihriskách. OSC 2017 je jedinečným spojením futbalu, atletiky a crossfitu. Súťaže v rámci projektu sú zamerané na amatérskych športovcov a ľudí, ktorí berú šport ako súčasť svojho života.

Vo všetkých disciplínach budú v sobotu súťažiť mladí športovci vo veku 8-17 rokov, nedeľa je určená pre dospelých. Hlavným cieľom tohto projektu je viesť mladých ľudí k zdravému životnému štýlu a športu. Pre návštevníkov je pripravených množstvo sprievodných aktivít zameraných na ekológiu, zdravý životný štýl a šport. Súčasťou podujatia je aj kvalifikácia na Majstrovstvá Českej a Slovenskej republiky v hre FIFA 17 pre rok 2017/2018.

Čo zažijete na našej akcii?

Jediným cieľom nášho podujatia je aby ste si ho užili! Je to podujatie pre celú rodinu, veríme, že každý či už účastník, súťažiaci alebo návštevník si nájde to „svoje“.  Chceme ukázať mladým aj dospelým, že dbať o svoje zdravie sa dá aj zábavnou formou. Šport je o tom, aby sme si ho užili!

Čo sme si pre vás pripravili okrem športu?

  • Fun zóna V tejto časti sa môžete tešiť na zaujímavé atrakcie, rôzne súťaže, zábavný program pre deti i dospelých. Súťažiaci ako i návštevníci podujatia budú mať jedinečnú možnosť vyskúšať si zadarmo aktivity, s ktorými sa na iných podujatiach nestretnú.
  • Expo Priestor na prezentáciu partnerov podujatia, ktorí ponúkajú zaujímavé produkty a služby.
  • Chill zóna Príjemný oddych s rodinou, priateľmi a známymi, či už pri výbornej kávičke, vodnej fajke (shisha) alebo osviežujúcom nápoji. Skvelú atmosféru bude dopĺňať príjemná hudba, o ktorú sa postará DJ.
  • Summer Food Festival Toto je tá časť, na ktorú sa všetci tešíme. Výberové gastro stánky s kvalitným a čerstvým jedlom, možnosť výberu z veľkého počtu moderných street food bistier. Jednoducho Summer Food Festival priamo v areáli.

Ako sa môžete zaregistrovať ako súťažiaci?

REGISTRÁCIA TU Pre každého zaregistrovaného účastníka zabezpečujeme: celodenný pitný režim, neobmedzené množstvo ovocia, štartovací balíček, množstvo vecných darčekov od partnerov podujatia, poukaz v hodnote 5 Eur na nákup ľubovoľného jedla priamo v Summer Food Festivale, vstup do V.I.P. stanu (fyzioterapeuti, maséri, kryobazén, lekárska služba...), vstup do FUN ZONE.

Teší sa na Vás tím Open Summer Cup 2017


VIAC INFO