Športové legíny, v ktorých budete nezastaviteľná

Rada by ste sa cítila pohodlne, sebaisto a žensky aj pri cvičení? Možno je na čase vymeniť vaše stávajúce športové nohavice za dámske legíny, ktoré vám zaistia dostatok pohodlia a zároveň si v nich budete pripadať sexy. Na čo by ste sa pri výbere športových legín mali zamerať?

V hlavnej úlohe materiál

Nech už pri šprinte, drepoch s výskokom, alebo jógovom preťahovaní, športové dámske legíny vás musia podržať v každej situácii. Nebojte sa preto investovať do legín z funkčného materiálu, ktorý bude dostatočne elastický, ale zároveň pevný. Skontrolujte tiež, či nie je materiál príliš priesvitný, aby vám cez neho nepresvitala bielizeň. Ak máte citlivú, alebo dokonca ekzematickú pokožku, radšej voľte prírodné bavlnené legíny, ktoré vám nebudú spôsobovať alergické reakcie.

Ako druhá koža

Dámske legíny by vám mali padnúť ako druh koža, o ktorej ani neviete, že ju máte. Príliš veľké legíny poznáte podľa toho, že vám odstávajú v páse a pri prudších pohyboch hrozí, že ich budete zbierať až na zemi. Ani o číslo menšie legíny nie sú tou správnou voľbou, keďže vás budú nepríjemne škrtiť a obmedzovať v pohybe.

Vsaďte na vyšší pás

Strih dámskych legín je viac-menej univerzálny. Jediné, čím sa jednotlivé modely odlišujú, sú dĺžka nohavíc a výška, prípadne šírka pásu. Zatiaľ čo na dĺžke legín príliš nezáleží a zvoliť si ju môžete podľa osobných preferencií, výška pásu sa významne podpisuje na vašom pohodlí pri športovaní. Strihovo sú najvhodnejšie dámske legíny s vyšším pásom, pri ktorých máte istotu, že zostanú na svojom mieste aj pri prudších pohyboch. Ak vyrážate behať von, potom vám zvýšený pás ochráni bedrá pred prechladnutím a ženy s bruškom pri nich ocenia aj to, že mierne tvarujú postavu.

Klasika alebo módne trendy?

Klasické čierne legíny predstavujú stávku na istotu. Opticky formujú a zoštíhľujú postavu a dajú sa ľubovoľne kombinovať so zbytkom športového oblečenia. Nebojíte sa experimentovať? Potom zabudnite na klasiku a stavte na neónové farby alebo zvieracie vzory.

S výberom dámskych legín vám môže pomôcť aj rebríček top produktov a hodnotenie používateľov na Heureka.sk. Vďaka recenziám zistíte, do ktorých legín sa skutočne vyplatí investovať.

PR článok

Komentáre 1

  1. Tieto legíny sú podľa mňa lepšie skvelo sa v nich športuje a pomáhajú aj pri regenerácii pri športe
    https://www.smetrendy.sk/2021/12/09/dajte-si-usit-kompresne-leginy-alebo-sportove-dresy-zakazkovo-na-mieru/