Ružinovský kolotoč – charitatívne

‪V sobotu 12. 9. 2020‪ sa bude v bratislavskej časti Ružinov konať športovo-benefičné podujatie s názvom Ružinovský kolotoč. Cieľom organizátorov je ponúknuť širokej verejnosti možnosť zabehať si a zabaviť sa a súčasne pomôcť niekomu, kto to naozaj potrebuje.

Tento rok voľba padla na člena Asociácie pomoci postihnutým (APPA) Dominika Rajninca. Polovica sumy za štartovné je určená na kúpu mechanickej rampy na nakladanie invalidného vozíka do automobilu a druhá polovica na organizáciu podujatia. Všetci účastníci behu dostanú výnimočné medaily vyrobené z použitých plechoviek, ktoré pripraví Dominikova teta Denisa Bizoňová. Organizátori sľubujú veľmi zaujímavý sprievodný program a veľa zábavy aj pre najmenších účastníkov. Tak neváhajte a príďte podporiť túto skvelú myšlienku – či ako bežci, alebo ako návštevníci.

Link na web: http://www.ruzinovskykolotoc.sk

Link na facebook udalosť: https://www.facebook.com/events/1928008587336413/

[wonderplugin_video iframe=“https://youtu.be/uQWT0xzIStk“ lightbox=0 lightboxsize=1 lightboxwidth=960 lightboxheight=540 autoopen=0 autoopendelay=0 autoclose=0 lightboxtitle=““ lightboxgroup=““ lightboxshownavigation=0 showimage=““ lightboxoptions=““ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 autoplay=0 loop=0 videocss=“position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;“ playbutton=“https://beh.sk/wp-content/plugins/wonderplugin-video-embed/engine/playvideo-64-64-0.png“]