Ružinovský kolotoč | Beh pre Dobrú Vec s APPA

Ružinovský kolotoč 2023

V sobotu 16. septembra 2023 sa v parku na Ostredkoch uskutoční už piaty ročník Ružinovského kolotoča, športovo-benefičného podujatia v spolupráci s Asociáciou Pomoci Postihnutým (APPA) a s podpororu mestskej časťi Ružinov.

Tento deň bude plný aktivity, zábavy a solidarity, a všetci s dobrým srdcom sú vítaní, aby sa pridali k tomuto výnimočnému podujatiu.

Ružinovský kolotoč je viac ako len bežecký závod – je to udalosť, ktorá spája komunitu v úsilí pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Tento rok bude špeciálny, pretože budeme behať pre dobrú vec a naše úsilie pôjde na podporu Richarda Kostovčíka, sedemročného člena klubu APPA, ktorý potrebuje našu pomoc.

Pre účastníkov bude pripravený výber dvoch tratí – 5,5 km a 11 km, aby si každý mohol vybrať podľa svojich schopností. Okrem toho budú mať aj deti príležitosť zapojiť sa do detských behov a zažiť radosť z pohybu. Na každého bežca bude čakať v cieli krásna medaila.

Registrácia | Web stránka podujatia

Nebude chýbať ani tombola s fantastickými cenami, čo bude skvelá príležitosť pre návštevníkov podujatia prrispieť na pomoc a zároveň vyhrať niečo špeciálne. Celý výťažok zo štartovného a tomboly pôjde na dobrú vec, konkrétne na Richardovu liečbu a podporu jeho rodiny.

Pridajte sa k nám na Ružinovský kolotoč 2023, stretneme sa v parku na Ostredkoch a spoločne urobíme niečo skutočne výnimočné pre našu komunitu. Spoločne môžeme meniť životy a priniesť úľavu a nádej Richardovi a mnohým iným, ktorí potrebujú našu pomoc. Vaša účasť a podpora znamenajú veľa. Vidíme sa tam!