Rozbehajme Karlovku 2014

Občianske združenie Pohyb bez bariér Vás srdečne pozýva na ďalší ročník bežeckého podujatia Rozbehajme Karlovku, ktoré sa uskutoční v nedeľu, dňa 25. mája 2014 v Líščom údolí. Akcia je určená pre všetky vekové kategórie, od predškolských detí až po dospelých.

Súťažiaci sú rozdelení do jednotlivých kategórií na základe navštevovaného ročníka v škole. Dĺžka trate, ktorú musia bežci prebehnúť je rôzna. Pre škôlkárov je určená trať 50 metrov, školáci majú rôzne dĺžky trate od 200m – 700m, pre dospelých je pripravená trať dlhá do 5 km.

Otvorená je aj skupinová kategória Family Group, v ktorej súťažia rodičia spolu so svojimi ratolesťami. V tejto kategórii je dovolené, aby rodičia napomáhali deťom pri behu akýmkoľvek spôsobom.

Cieľom podujatia je podporiť deti v pohybemotivovať ich k športu. Projekt má zároveň aj integračný charakter, nakoľko na súťaž sú pozvaní aj súťažiaci zdravotne znevýhodnení. Dľžka trate zostáva aj pre nich nezmenená, avšak hodnotení budú vo svojich špecifických kategóriách.

Na súťaž je nutné sa on-line zaregistrovať cez prihlasovací formulár, ktorý nájdete na www.pohybbezbarier.sk

Na súťaž srdečne pozývame aj divákov, aby prišli povzbudiť súťažiacich, a zároveň vytvorili správnu súťažnú atmosféru. Pre všetky deti je určený aj sprievodný program, ktorý zabezpečuje OZ Šport hrou, Dobrovoľnícky hasičký zbor a iné.  

Viac informácií môžete získať na webovej stránke alebo na tel.čísle +43  660 54 97 290.