Registrácia na THE RUN SLOVAKIA 2018 SPUSTENÁ – pobežíme vo folklórnom štýle

Odštartovali sme registráciu na najdlhší štafetový beh na Slovensku THE RUN SLOVAKIA 2018. Využi možnosť a čím skôr sa prihlás na jedinečné dobrodružstvo naprieč krajinou! Včasná registrácia Ti zabezpečí skvelú uvádzaciu cenu pre tím na THE RUN SLOVAKIA 2018. Prvých 25 zaregistrovaných tímov navyše zaradíme do žrebovania o bezplatné štartovné v ďalšom ročníku. Neváhaj a staň sa súčasťou TOP akcie pod názvom THE RUN SLOVAKIA.

The Run Slovakia 2018 so štartom v Košiciach a cieľom v Bratislave bude ešte slovenskejší a na športových nadšencov čakajú krásne výhľady, jedinečná trasa a silné zážitky. Druhý ročník bežeckej akcie naprieč Slovenskom sa bude konať 1. až 3. júna 2018. „Našim cieľom je spájať krajinu, podporovať tímového a športového ducha a pripomenúť ľuďom, aké krásy na trase z východu na západ Slovensko ukrýva,“ upresňuje organizátor projektu Dušan Tarčák. Pre nás je dôležité, aby každý, kto sa pridá a prebehne Slovensko, zažil pocit hrdosti a radosti z dosiahnutého výkonu, ktorým je zdolanie vyše 530 km dlhej trasy. The Run Slovakia nie je len beh. Je to beh s myšlienkou spájať a spoznávať. Tento rok sa na trať vydáme s dôrazom na naše regióny vo folklórnom štýle,“ uzatvára Dušan Tarčák.

Na bežcov čakajú tri dni odhodlania aj skvelej zábavy. 52 hodín prekonávania samého seba, 3 120 minút bežeckých výkonov a 259 200 sekúnd spoznávania Slovenska.


Postup registrácie na THE RUN SLOVAKIA cez www.predpredaj.sk.

  1. Zakúpte si voucher cez www.predpredaj.sk.
  2. Zadajte x-miestny kód vouchera na www.therun.sk/registracia.
  3. Vytvorte tím a zadajte informácie o Vašom tíme.
  4. Gratulujeme, stali ste sa súčasťou TOP dobrodružstva naprieč krajinou.

Tešíme sa na Vás na trase z Košíc do Bratislavy na THE RUN SLOVAKIA 2018!