Už ste zaregistrovaní?

Pozývame vás na Konferenciu race│result, ktorá sa uskutoční v podtatranskom historickom meste Kežmarok v dňoch 12.-13.11.2016.

Prijmite pozvanie na túto jedinečnú dvojdňovú akciu „počúvať a učiť sa“, kde sa môžete dozvedieť, prečo race│result je jedným z najrýchlejšie rastúcim poskytovateľom riešení v meraní časov v športovom priemysle. Krátka odpoveď: zamerali sme sa na to, čo naši zákazníci potrebujú a chcú.

S týmto zameraním sme svedkami fenomenálneho rastu v Nemecku, USA a po celom svete. Dúfame, že aj u nás na Slovensku a v Čechách.

Takže kto je race│result presne?

Sme technologická spoločnosť zameraná na meranie časov a spracovanie výsledkov, založená na nemeckom inžinierstve a nadšení pre šport. Zabezpečujeme hardwerové čipové riešenia pre meranie časov, ktoré sú ľahko ovládateľné s vysokým výkonom. Náš softvér pre spracovanie výsledkov zo športových podujatí je pravdepodobne najviac flexibilný a výkonný v danej oblasti. My sa snažíme odstrániť alebo aspoň minimalizovať časovo náročnú drinu na prípravu a nastavenie podujatia pred pretekmi.

Čo Vám ponúka race│result?

  • Kompletné produkty na meranie časov. Automatizované čipové systémy,  aktívny systém pre športy s rýchlosťou nad 40km za hodinu a vysokou presnosťou 0.01s, pasívne systémy pre masové športy.
  • Čipy pre každé použitie, voda, blato, sneh, jedno rázové alebo viacnásobne použiteľné.
  • Farebné, čiernobiele a jednoduché štartové a MTB čísla podľa ľubovoľného návrhu a príslušenstvo k ich upevneniu.
  • Rôznofarebné trička a ich potlač podľa vlastného návrhu.
  • Kompletné softvérové spracovanie športového podujatia od prihlásenia, cez platby, prezentáciu  až po výsledky, vrátane tlače diplomov a účastníckych listov.
  • Plne automatizovaný E-shop pre jednoduché a rýchle objednávanie výrobkov a služieb.
  • Presné plnenie objednaných tovarov a služieb s úplnými informáciami o jednotlivých stavoch mailom.

Prečo by ste mali byť s nami v novembri na konferencii?

Zoznámite sa so systémom race│result v podaní medzinárodného obchodného managera Ugo Duranda, ktorý má na starosti celosvetový predaj systémov race│result. Zoznámite sa s distribúciou výrobkov race│result na Slovensku a v Čechách, ktoré má na starosti Jaroslav Štancel  a jeho tím. Predvedieme vám ukážky použitia systému pri najjednoduchších podujatiach ale aj pri najvýznamnejších svetových podujatiach. Ukážeme vám, čo môžete od systému race│result očakávať a ako to zabezpečiť.

Pre väčšinu z nás je november a december mimo sezónna záležitosť a je to dosť ďaleko od Vianoc. Môžete to využiť ako rýchly výlet do Tatier alebo rodinnú dovolenku, keď si to želáte!

Účasť na konferencii je zadarmo. Zabezpečili sme pre vás špeciálne ceny v hoteli. Budeme sa snažiť zabezpečiť aj letiskový a vlakový dovoz a odvoz z Popradu do Kežmarku a späť, aby sme vám ušetrili čas.

Prosím zaregistrujte svoju účasť na konferencii a pripojte požiadavky na dopravu a ubytovanie v registračnom formulári tu.

PROGRAM

12.11.2016 sobota – určené všetkých záujemcov o race result a jeho použitie na podujatiach

9:30 – 10:00 Prezentácia účastníkov
10:00 – 11:00 Predstavenie spoločnosti race-result a jej produktov (Ugo Durand, race result AG, Nemecko)
11:00 – 11:10 Prestávka
11:10 – 12:30 Ponuka pre organizátorov pretekov (Jaroslav Štancel, race result Slovakia)
12:30 – 13:30 Obed
13:30 – 14:30 Praktická ukážka použitia pri masových podujatiach (Šimon Štancel, Sport Timing Slovakia)
14:30 – 14:45 Prestávka
14:45 – 16:00 Diskusia

13.11.2016 nedeľa – určené pre aktívnych uživateľov race result a záujem o spravovanie systému

9:00 – 12:30 Nastavenie a programovanie systému race result v cloude
12:30 – 13:30 Obed
13:30 – 16:00 Praktické ukážky použitia, pre najmasovejšie podujatia a skúsenosti z nich (Šimon Štancel, Sport Timing Slovakia)

RACE RESULT SLOVAKIA
VIDEOCOM ŠTANCEL, S.R.O.
HLAVNÉ NÁMESTIE 37
060 01 KEŽMAROK

OFICIÁLNY ZÁSTUPCA :
RACE RESULT AG
Haid-und-Neu-Straße 7
D-76131 Karlsruhe, Germany
WWW.RACERESULT.COM

PR článok