Prihláste sa na nový prekážkový beh OFR Angličák s unikátnymi prekážkami, aké ste ešte nezažili

OFR ANGLIČÁK 2022

Ak máte radi beh terénom a výzvu v podobe originálnych prekážok, určite si nenechajte ujsť nové slovenské prekážkové preteky OFR Angličák.

OFR ANGLIČÁK si berie všetko, čo je známe z klasických prekážkových pretekov, a posúva ich na vyšší level. Prekážkový beh OFR ANGLIČÁK sa koná 20. augusta 2022 v Pezinku a registrovať sa môžete už teraz.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Na svoje si prídu najmä milovníci prírodných terénov. Ak patríte k nim, tak obúvajte trailové tenisky a klikajte na registráciu, pretože Angličák má pre vás pripravenú parádnu trať, kde sú bonusom unikátne prekážky, aké na žiadnom inom prekážkovom behu na Slovensku nevyskúšate. Ak máte už čo-to nabehané a trúfnete si na prekážky, vyskúšajte trať OCR 10+ alebo OCR 6+, ak si prekonávanie prekážok chcete len vyskúšať, kliknite si na verziu OFR 6+ km, ktorá je bez merania času a bez penalizácie za nezdolané prekážky. Na verziu OFR vezmite aj kamošov nebežcov alebo tých, ktorí sa s behom možno aj vďaka vám ešte len zoznamujú.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

„V našom názve sme vymenili známe OCR (obstacles course race) za OFR – obstacles friendly race –, aby sme ukázali, že naše prekážkové preteky sú priateľské ku každému, nielen k amatérskym či profesionálnym bežcom so skúsenosťou s OCR behmi, ale aj k bežcom, ktorí chcú zažiť a vyskúšať si niečo nové a na prekážkovej trati sa ocitnú prvýkrát, alebo k tým, ktorí by si mohli myslieť, že na beh alebo prekážky nemajú dostatočnú kondíciu, silu či zručnosť. Preto sme vytvorili kategóriu pretekov, kde si môže prekážkovú trať bez obáv vyskúšať naozaj každý,“ prezradili zakladatelia Angličáka.

Beh sa uskutoční v krásnych lesoch pezinskej Rozálky a okolia. Celý zážitok umocní veľká FAMILY a FUN zóna s aktivitami pre deti a rodiny s deťmi na celý deň a so skvelým programom na hlavnom pódiu. Tam sa môžete ocitnúť aj vy, pretože Angličák oceňuje prvé tri miesta v každej súťažnej kategórii OCR a víťazi si domov odnesú skvelé ceny.

OFR ANGLIČÁK sa koná 20. augusta 2022 v Pezinku. Kúpte si vstupenku už teraz, pretože do 30. júna platí zľava 15 % na registráciu. Všetky informácie sa dozviete TU.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]