Cestný beh Trate mládeže

 • Dátum: 27. 05. 2023 (So)
 • Miesto: Hronská Breznica, pod nadjazdom
 • Ročník: XXXIV.
 • Štart: 10:30 hod.; 11:00 hod. Open
 • Dlžka trate: 20 km
 • Povrch: asfalt
 • Kategória: A: Muži do 39 rokov
  B: Muži veteráni od 40 do 49 rokov
  C: Muži veteráni od 50 do 59 rokov
  D: Muži nad 60 rokov
  E: Ženy do 39 rokov
  F: Ženy od 40 do 49 rokov
  G: Ženy nad 50 rokov
  štafeta 4 x 5 km
  OPEN muži , ženy bez rozdielu veku beh na 5,5 km
 • Organizátor: Mesto Banská Štiavnica
 • Informácie: Mgr. Bohuslav Melicherčík, tel.: + 421 908 039 837, e-mail: cbtmbs@gmail.com , bohuslav.melichercik@gmail.com
  p. Michalská, e-mail: viktoria.michalska@banskastiavnica.sk
 • Web: http://www.cbtm.banskastiavnica.sk/
 • Poznámka: Štartovné:
  10,- €: pri zaplatení vo prevod,
  12,- €: pri uhradení na mieste

Komentáre 7

 1. Bohuš daj sem ,kto je vôbec prihlásený,lebo tí čo si pôjdu hlavne pre peniažky,tak nebudú vedieť, kto sa vôbec prihlásil.Ak budú mať dobrú konkurenciu,tak ja by som išiel tam,kde sa umiestnim a nie sem.

 2. To ti ani nikto neodpovie?Toto sa mi nezdá normálne,aby ani len niekto necekol.To sa všade sluší.Sem asi nepôjdem,aj keď nebehám rýchle,chcela som sem prísť iba pobehať,ale sa môžem na taký beh vyprdnúť.

 3. Zdravíme organizátorov „CBTM“! Boli sme na tomto preteku raz asi v roku 2004, ja, brat a Vinco Bašista.. Vtedy tam boli aj bratia Mackovci- maratónci z Banskej Bystrice, a ďaľší známi bežci, možno Paľo Faško z Podbrezovej, možno Jožko Truska a Ján Hazucha, obidvaja zo Zvolena, a ď. Trať sa nám ozaj páčila, pekná, zaujímavá prevažne rovinatá, aj s pár miernymi, po 15 km myslím, aj trochu výraznejšími strednými stúpaniami v krásnej prírode. Celkovým víťazom bol vtedy pravdepodobne Robo Roľko zo ZA, ale najviac víťazstiev doteraz medzi mužmi má asi domáci Róbert Petro..Dobre že sa aj takto zachováva pamiatka na úsilie Slovenskej mládeže, ktorá tu pomáhala stavať potrebnú novú železničnú trať pre Čs. republiku hneď v neľahkých, budovateľských povojnových rokoch. /1949-50?/. Kvitujeme že po urč.pauze, niekoľkoročnej? prestávke znovu vybehnú bežci – pretekári na známu, obľúbenú trať, od štartu v Hronskej Breznici cestou smerom do historického mesta – Banskej Štiavnice /20 km/! Želáme veľa zdar, úspechov podujatiu, tiež kvalitných výkonov a množstvo spokojných bežcov, aby hlavne v zdraví, a pomerne v pohode dobehli až do cieľa na štadióne… Dovi niekedy zase možno na štarte priatelia! 🙂🏃‍♀️🏃‍♂️🍀🇸🇰

 4. Dobry deň
  Zoznam pretekárov je už prístupný aj na stránke prihlasovania.
  Prepačte, že to trvalo dlhšie, ale správca stránky nám to nebol schopný skôr zakomponovať do stránky, až minulí týždeň.

  Spozdravom
  Organizátor pretekov

 5. Len ešte vhodnejšie by bolo, keby v zozname prihlásených bolo uvedené aj to, na akú trať sú dotyční pretekári prihlásení.

  Tešíme sa na pekné preteky!

 6. Dobrý deň

  Aktuálny zonam pretekárov je doplnený aj o typ trate.

  Príjemný športový zážitok

  Spozdravom
  Organizátor pretekov

 7. Ďakujem.