POZVÁNKA na Športový kongres 2018

Športový kongres 2018

Pozývame vás na „Športový kongres“, ktorý sa uskutoční dňa 06. apríla 2018 v Bratislave v Hoteli Sheraton, ako súčasť programu 13. ročníka ČSOB Bratislava Marathon 2018.

Milí športoví priatelia,

z poverenia Slovenského atletického zväzu a pod gesciou Komisie behov organizovaných mimo dráhu, zriadenej Slovenským atletickým zväzom, si vás týmto dovoľujeme pozvať na „Športový kongres.  Kongres sa uskutoční dňa 6. apríla 2018 v Bratislave v Hoteli Sheraton. Podujatie je súčasťou programu 13. ročníka ČSOB Bratislava Marathon 2018.

Program kongresu

Po úspešných spoločných stretnutiach v Rajeckých Tepliciach a na Donovaloch, sme v spolupráci so Slovenským atletickým zväzom a pod odbornou garanciou Učenej právnickej spoločnosti (UČPS) pripravili pre vás celodenný program s odbornými hosťami, pričom základné témy kongresu sú športová legislatíva, digitalizácia v športe, šport a doping, dobrovoľníctvo v športe a mnohé iné praktické otázky. Presný program nájdete v prílohe pozvánky.

Športového kongresu sa môžu zúčastniť okrem členov SAZ aj všetci záujemcovia z radov organizátorov bežeckých podujatí a verejnosti.

Organizačné zabezpečenie kongresu bude mať na starosti moja kolegyňa Katarína Tomašeková, ak by ste mali akékoľvek otázky smerom ku kongresu, neváhajte nás prosím kontaktovať.

Teším sa opäť na spoločné stretnutie a verím, že program a celkový charakter kongresu bude pre vás opäť pozitívnou skúsenosťou a prínosom pre vaše aktivity.

Po skončení „Športového kongresu“ by sme vás radi pozvali na v poradí už 4. ročník vyhlasovania bežeckých cien roku 2017 – Running gala 2017, ktoré sa uskutoční v Hoteli Sheraton a kde je každý z vás srdečne pozvaný.

Na stiahnutie


   Program kongresu                              Prihláška