Poznáme nominácie na RUNNING GALA

Running Gala nominácie

Termín prvého ročníka vyhlasovania bežeckých cien za rok 2015 sa nám nezadržateľne blíži a my už poznáme shortlist tých osobností, ktoré majú veľkú šancu 4. marca v Rafinery Gallery zažiariť.

Počas uplynulého víkendu zasadla hodnotiaca komisia zložená z bežeckých komunít, ktoré sa podieľajú na organizácii prvého ročníka RUNNING GALA, aby rozhodla o tom, kto sa stane víťazom v kategóriách: Bežecký čin roka, Bežecká rodina roka, Bojovník/Bojovníčka roka a Bežecký príbeh roka. Nominácie do týchto kategórií mohol poslať ktokoľvek, pričom hodnotenie prebehlo v dvoch kolách. Výsledky budú slávnostne vyhlásené na gala večere v piatok 4. marca o 19.00. Prinášame vám však informáciu zo zákulisia – shortlist prvých troch nominácii v každej kategórii, ktoré získali v prvom kole najviac hlasov.

tabulka run gala shortlist
Okrem spomínaných kategórii budú na RUNNING GALA vyhlásení aj najrýchlejší bežci a bežkyne na 10 km, polmaratón a maratón, ako aj bežci roka v horskom behu do 50 km a ultratrailisti. Ocenenia tiež udelíme najlepšiemu podujatiu rokanajlepšej komunite.
O víťazoch v týchto dvoch kategóriách ešte stále možte rozhodnúť aj vy svojim hlasom na www.cvicte.sk.

Záštitu nad celým podujatím prevzal župan BSK, Pavol Frešo a akciu podporil Slovenský atletický zväz.

Lístky na RUNNING GALA  si môžte zakúpiť  v predpredaji na stránkach
www.bratislavamarathon.com/sk/csob_bratislava_marathon/csob_bratislava_marathon/running_gala/index.html. Dostupné sú v dvoch variantách klasik a VIP. Na tejto stránke nájdete aj podrobnejšie info  o RUNNING GALA programe, dresscode, tombole a cene.

Tešíme sa na vás v piatok večer, 4. marca 2016!

Komentáre 3

  1. Vážení, mám pocit, že príliš veľkú pozornosť ste hlasovaniu o njlepšie podujatie a najlepšiu komunitu roka nevenovali. Neviem ako chcete v piatok vyhlasovať výsledky, keď ešte dnes – v stredu, 2. marca 2016 o 23.00 h – sa veselo hlasuje, v hrubom rozpore s pravidlami, ktoré ste stanovili. Tie hovorili o ukončení hlasovania do konca februára 2016. V pondelok, 29. februára 2016 o 24.00 h malo byť teda hlasovanie stopnuté, ale nebolo! Jedni tak s hlasovaním skončili v súlade s dohodnutými pravidlami, iní hlasujú dodnes a zrejme ešte aj dosť dlho budú. Zdá sa mi to prinajmenšom dosť chaotické a diletantské, neadekvátne k vynaloženej námahe a priazni, ktorú hlasujúci svojim nominantom dlhé dni trpezlivo preukazovali. Inými slovami, je to také – nijaké …

  2. Dobrý deň, Jozef,
    ďakujeme za upozornenie, v prípade hlasovania po termíne 29.2. išlo o technickú chybu za ktorú sa ospravedlňujeme. Hlasy získané po tomto termíne nie sú zahrnuté do konečných výsledkov súťaže, rovnako tak ani hlasy z fiktívnych registrácií, keďže naším cieľom, ako aj cieľom organizátorov je, aby hlasovanie prebehlo fér. Konečné výsledky a počty platných hlasov budú zverejnené zajtra na podujatí Running GALA a následne sumár platných hlasov uvedieme aj na portáli Cvičte.sk. Ďakujeme za pochopenie a verím, že sa zajtra všetci dobre zabavíme 🙂 Prajem príjemný deň, Jana Šimkovičová, Cvičte.sk

    1. Ďakujem, presvedčili ste ma! Prajem všetko dobré, teším sa na ďalšie spoločne aktivity …