POMLÉ RUN 9 – Štartujeme!

POMLÉ RUN

Nenechajte si ujsť beh pre celú rodinu | POMLÉ RUN

Pozývame vás na deviaty ročník obľúbeného behu pre celú rodinu cez mesto Šamorín. Trasa začína a končí priamo v x-bionic® sphere, kde na malých aj veľkých športovcov čaká široké spektrum sprievodných podujatí.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Neváhajte a prihláste sa

Neváhajte už ani chvíľku a prihláste sa na Pomlé Run 9. Tradične mu patrí dátum 8. máj 2022. Opäť si v x-bionic® sphere užijete zábavu a atraktívny program pre celú rodinu a spolu otvoríme sezónu na detskom ihrisku AdventureLand.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Zabehajte si s nami

Zabehajte si spolu s nami 8. mája 2022 – štartujeme na atletickom ovále v x-bionic® sphere.
Pripravených máme viacero disciplín: Hobby beh – 4,3 km a Hlavný beh – 10 km cez mestský park Pomlé. Nezabúdame ani na deti, ktoré sa môžu zúčastniť podujatia úplne ZADARMO a zasúťažiť si vo vzdialenostiach 150 m,700 m a pre tých väčších 1400 m. Pre bežecké rodiny je tou pravou disciplínou rodinný štafetový beh.

POMLÉ RUN 9 – Pomáha!

Beh patrí medzi obľúbené športy pre mnohých z nás. Je to druhý najprirodzenejší pohyb a prospieva nášmu telu. Avšak nie všetci sa mu môžu venovať tomuto športu naplno. A preto ako pominulé roky, aj tento rok poputuje celý výťažok z behu tým, ktorí to najviac potrebujú – pre deti zo Špeciálnej základnej školy na Pomlejskej ulici v Šamoríne. Vyzbieraná suma bude použitá na stavbu minifutbalového ihriska v areáli školy.

REGISTRÁCIA – Run Run Run Pomlé Run! | INFORMÁCIE O PODUJATÍ