Po ročnej pauze tu máme opäť RETRO RUN!

RETRO Run 2024

Pre všetkých milovníkov behu sme v sobotu 25. mája 2024 pripravili už šiesty ročník RETRO RUNu.

Novému EKO šatu sme ostali verní a preto aj tento rok počas celého podujatia budeme minimalizovať odpad, a aj ten, ktorý vznikne, poctivo vytriedime. Plastovým fľašiam v cieli už odzvonilo a na našej „občerstvovačke“ nenájdeš žiadne balené potraviny, všetko bude čerstvé, chutné a z lokálnych zdrojov. Do konca aj medaila bude EKO. Je vyrobená z recyklovaného plastu v kombinácii s oceánskym plastom.

Zoberte svojich kamarátov, kolegov, rodinu a príďte spraviť niečo pre seba a pre svoje zdravie. Na všetkých čaká beh na 5 km a 10 km tratiach. A nebudú chýbať ani detské behy.

Hlavnými partnermi podujatia sú VUJE, Retro sport & wellness a hlavným partnerom detských behov je Ježko Bežko.  Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Bratislava Matúša Valla.

EKO ambasádorom podujatia je už tradične naša pravá ruka Alexandra Madrová z organizácie PLANET LOVER, ktorá pre všetky súťaženia chtivé deti usporiada EKO olympiádu. Ambasádormi športového podujatia musia byť samozrejme športovci, a tak tento rok opäť privítame Adama a Andreasa Žampovcov.

Pre víťazov v každej kategórii sme pripravili hodnotné a atraktívne ceny. Každý účastník podujatia sa môže tešiť na štartovací balíček v ktorom nájde drobnosti od našich partnerov ale najmä EKO pohárik, ktorý môže do slova „strčiť do vrecka“ a bežať.

Všetci ste u nás v RETRE vítaní. Poďte si spolu zabehať, povzbudzovať, zabaviť sa a zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi, nájdite si čas, ktorý strávite ako rodina spoločne.


Tešíme sa na vás. Team RETRO RUN☺