BTK Run Fest je bežecký festival, kde jeden beh nestačí

Väčšina bežeckých pretekov vás pozve na klasickú bežeckú trať, ktorú keď zvládnete, dobehnete do cieľa, porozprávate sa s kamarátmi a odchádzate domov

My to chceme zmeniť. Chceme vytvoriť podujatie, kde to klasickým cestným behom len začína. Dobehnete do cieľa a čo ďalej? Zvyknete pozerať atletické preteky? Páči sa vám beh cez prekážky? Áno? Poďte si to vyskúšať.

BTK 2024

Beh cez prekážky aj klasika

Atletickú prekážku vysokú 76cm dokážete preskočiť. Ukážte nám že to viete aj v šprinte a opakovane, ukážte to sebe samému. Nebojte sa, 350m zvládnete hravo. Zoberte svoje deti, pre ktoré tam okrem klasického detského behu bude pripravený takisto beh cez atletické prekážky.

Otestujte svoju šikovnosť

A to nie je všetko. Keď nebudú pretekať, bude na nich čakať viacero stanovíšť, kde si otestujú svoju šikovnosť, pohybovú zdatnosť a nepochybne sa pri tom zabavia. A čo príde na koniec?

BTK 2024 | Rodinná štafeta

Rodinná štafeta

Čerešnička na torte. Rodinná štafeta. Bude na vás čakať 350m okruh, ktorý obehnete vy a potom vaše dieťa. Zavolajte susedov a otestujte, ktorá rodina je na ulici najrýchlejšia. Čaká na nás veľa pohybu a zábavy, vecné ceny, medaily pre najmenších, sladké – slané dobroty, krásne prostredie kaštieľa, vlastne všetko čo k peknému dňu patrí.

Čaká nás krásny zážitok.


Všetky info na : https://btkvb.sk/