PIEŠŤANY NIGHT CITY RUN sa presunul na sobotu 8. októbra

V sobotu 8. októbra sa bude konať tretí ročník úspešného behu nočnými Piešťanmi – Piešťany Night City Run, presunutý z 24. septembra.

Novinkou budú koncerty od 17 hodiny na Námestí Slobody, priamo v centre Piešťan.

Všetkých srdečne pozývame na koncerty skupín SMOLA a HRUŠKY a hlavnú hviezdu večera KMEŤOBAND.

Trasa pretekov povedie po osvetlených uliciach centra, kde za normálnych okolností funguje doprava. Pre tých, ktorí sa venujú behu rekreačne, je pripravený jeden päťkilometrový okruh. Pre zdatnejších bežcov sú pripravené dva okruhy v dĺžke desať kilometrov.

Novinkou je možnosť zaregistrovať i štafety na dva okruhy! Niektoré štafety už sú zaregistrované!

Pretekári sa môžu zapísať na štart aj v deň preteku v budove vysokej školy Balneológie a Fyzioterapie na Rázusovej ulici od 16:00 hodiny.

Štart je plánovaný na 20:00 hodinu z Námestia Slobody. Pol hodinu pred pretekmi sa registračná brána uzatvorí, čiže lepšie je stihnúť sa zapísať vopred cez internetovú stránku www.inviton.sk (chcem sa zaregistrovať na event) za zľavnenú cenu 9 eur a na pretek si prísť len po číslo.

Súčasťou štartovného bude energy drink a chutné jedlo a pitie po preteku. Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí medaile. Nebude chýbať ani občerstvenie počas behu, vecné ceny pre víťazov.

Link na registráciu:

https://www.inviton.sk/event/piestany-night-city-run-2016