Na 15. ročník ČSOB Bratislava Marathon sa prihlásil jubilejný 100.000-ci účastník

Prihlasovanie na 15. ročník jarného bežeckého festivalu v Bratislave je už v plnom prúde a počet registrovaných bežcov prekročil už počas víkendu číslo 4.000 (medziročný nárast sa stále pohybuje na úrovni 10%).

V pondelok popoludní sa prihlásil účastník s poradovým číslom 4.045 a, ako organizátori už pri spustení prihlasovania 01.10.2019 avizovali, toto číslo sa stane veľkým miľnikom, pretože znamená, že na bratislavský maratón sa od jeho vzniku v roku 2006 prihlásil jubilejný, 100.000-ci účastník.

Predseda organizačného výboru podujatia a riaditeľ ČSOB Bratislava Marathon Jozef Pukalovič: “Miroslava Kapošová prihlásená na polmaratón je tou, ktorej už nikto nezoberie označenie, že bola jubilejným, 100.000-cim účastníkom prihláseným na naše podujatie. Pre nás všetkých, ktorí akciou už 15 rokov denno denne žijeme je to ozaj jedinečný okamih. Skutočnosť, že sme začínali v roku 2006 od “nuly” a za relatívne krátky čas sa nám podarilo prilákať do Bratislavy a zapojiť do niektorej z disciplín taký neuveriteľný počet bežcov, nás všetkých napĺňa veľkou hrdosťou. Je to pre nás tá najkrajšia odmena a motivácia urobiť ročník 2020 opäť nezabudnuteľným.”

Miroslava získava od organizátorov aj bezplatné štartovné na obdobie 5 rokov na ktorúkoľvek disciplínu v rámci podujatia a jedinečné eventové tričko k tomu. Pre všetkých, ktorí sa ešte neprihlásili platí, že 2. vlna najvýhodnejšieho štartovného končí 15.02.2020. Viac informácií nájdete na stránke www.bratislavamarathon.com alebo na Facebooku a Instragrame.