Moldavská desiatka – pozvánka na bežecké podujatie

Športový klub BODVA Moldava, Vás týmto pozýva na 5. ročník Moldavskej desiatky. Tento pretek je súčasťou Moldavských športových dní a uskutoční sa v sobotu 24. septembra 2016 o 11:00 hod. v areáli Aréna šport centrum (pod kopcom).

Povrch trate je vyslovene lesná cesta, ani 1mm asfaltu a beží sa v prekrásnej prírode Slovenského krasu. Dĺžka trasy je 10,6 km s obrátkou na 5,3 km pri vyvieračke a kaplnke sv. Ladislava. Prevýšenie trate je cca 300 m a vedie po zelenom turistickom značení. Štart a cieľ je v areáli Aréna šport centrum. Kto miluje prírodu, beh, prekrásne prostredie a chce si užiť beh bez asfaltu a cestnej premávky tak je srdečne vítaný na Moldavskej desiatke. Tento pretek je určený hlavne pre amatérskych bežcov a nie pre bežcov, ktorí naháňajú finančné odmeny. Vítaní sú však všetci, ale musia sa uspokojiť s vecnými cenami a nie finančnými! Registrácia je spustená.

 Ak chcete stráviť beh v tomto prekrásnom prostredí, získať pamätnú účastnícku medailu tak neváhajte a venujte sobotňajšie predpoludnie 24. septembra 2016 – Moldavskej desiatke. Je to skvelá bežecká previerka pred októbrovým sviatkom Medzinárodného Maratónu Mieru v Košiciach. Všetci ste srdečne vítaní klubom ŠK BODVA a jeho organizátormi.

Behu zdar!

Róbert Boros