Mikulášsky beh Agrokomplexom „Zažime ho spolu!“  

Po úspešnom septembrovom Behu Agrokomplexom sa vedenie podniku AGROKOMPLEX NÁRODNÉ VÝSTAVISKO š.p. v spolupráci so Slovakman s.r.o. rozhodlo v tomto roku usporiadať ešte jedno bežecké podujatie s názvom Mikulášsky beh Agrokomplexom, ktorý sa bude konať priamo na Mikuláša v piatok 6. decembra v Relax Parku Agrokomplex. 

Športovo-oddychová zóna Relax Park bola otvorená v auguste 2019 a získala si pozornosť širokej verejnosti. V decembri opätovne privíta rodiny s deťmi, aktívnych, ale i hobby bežcov, ktorí radi využijú areál pre športové vyžitie.

Všetky informácie, registračný formulár a propozície k behu nájdu záujemcovia na našej stránke.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Bežeckého podujatia sa môžu zúčastniť všetky vekové aj výkonnostné kategórie. Organizátori sa tešia na deti, pre ktoré je pripravená trať dlhá 100 až 300 metrov a tiež na kategóriu muži a ženy s dĺžkou trate 5 km. Pre umocnenie sviatočnej atmosféry odporúčame deťom i dospelým prísť v mikulášskych čiapkach. Pri behu na 5 km je povinná čelová lampa.

Pre všetkých bežcov  bude pripravené občerstvenie a tí, ktorí dobehnú do cieľa, dostanú pamätnú účastnícku medailu. Traja najlepší spomedzi mužov a spomedzi žien, získajú aj vecné ceny.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]
Crazy ChiChi & Friends predvedú na pódiu vianočnú tanečnú show plnú zvieratiek a spoločne s deťmi privítajú Mikuláša, čerta a anjela. O zábavu bude postarané aj na trati, pretože zvieratká budú povzbudzovať malých bežcov. Bez sladkej odmeny neodíde ani jedno súťažiace dieťa.

Vstup pre bežcov a verejnosť je zabezpečený z Akademickej ulice cez bránu B3. Prezentácia bežcov začína o 15.00 hod. Vyhlásenie výsledkov je naplánované na 18.45 hod.


Kontakt pre organizačné pokyny | eventy@agrokomplex.sk |  Kontakt pre médiá | luzbetak@agrokomplex.sk | Ilustračné foto | Beh Agrokomplexom 9/2019, archív Agrokomplex