Máš rád šport a miluješ výzvy?

Rád by si posunul svoje limity o level vyššie, avšak chýba ti prvotné „nakopnutie“, tá správna motivácia? Pridaj sa k nám a zapoj sa do projektu ZdolajTo! Rok 2020 sa niesol v znamení množstva zrušených športových podujatí, ktoré sú hnacou silou pre mnohých (ne)profesionálnych športovcov. A hoci nevieme, čo nám blízka budúcnosť v tomto smere prinesie, je v našich silách zmeniť to a pustiť sa do trénovania opäť naplno. Na Slovensku.

O tom, že pohyb neodmysliteľne patrí k zdravému životnému štýlu, niet pochýb. Avšak jednou z najväčších prekážok, ktorú mnohí športuchtiví jedinci uvádzajú ako to, čo ich brzdí, je fakt, že im chýba „parťák“ a samým sa im trénovať jednoducho nechce. Ak si sa v týchto riadkoch našiel/našla aj ty, máme pre teba riešenie.

Zdolajto.sk je projekt určený všetkým milovníkom aktívneho životného štýlu. Záujemcovia sa budú môcť registrovať a následne zapojiť do jednotlivých výziev, ktoré nájdu na webe www.zdolajto.sk. Momentálne sú 2, avšak postupne sa budú pridávať ďalšie.

Neváhaj a vykroč zo svojej komfortnej zóny aj ty! Dokáž sám sebe i ostatným, že je v tebe oveľa viac ako sa zdá. Spoznaj nových, rovnako naladených ľudí a objavuj spolu s nimi nové nepoznané miesta pri dobrodružstvách na Slovensku!

Športom za krásami Slovenska

V rámci projektu sa môžeš zapojiť do výzvy Slovenská 300ka, ktorá je určená pre všetkých milovníkov behu. Cieľom je nabehať v rámci Slovenska počas celého kalendárneho roku 2021 métu 300 kilometrov. V rámci zachovania ducha fair play je potrebné priebežne posielať screeny zo športových aplikácií na e-mail zdolajto@gmail.com, čo zároveň poslúži aj ako dôkaz úspešného zdolania výzvy. „To, kadiaľ povedú tvoje cesty, je len na tebe, hlavne nech je to krížom-krážom naprieč Slovenskom.“

Počas zdolávania výziev nie si sám, práve naopak! Môžeš svoje pokroky zdieľať, na našich sociálnych sieťach s ostatnými svoje skúsenosti, výkony a tipy na zaujímavé miesta, ktoré pri behaní objavíš a zároveň sa takto všetci vzájomne motivujeme. Pretože, ako sa hovorí, dobrá motivácia je základom úspechu.

Na zelenej vlne

Slovensko je krajinou s úžasnými scenériami a prírodou a my chceme, aby to tak zostalo. Prečo nespojiť príjemné s užitočným? Práve ekológia je totiž jedným zo základných pilierov našich výziev a čistota okolia nám nie je ľahostajná. Okrem toho, že pri naháňaní kilometrov urobíš niečo pre svoje zdravie, zbieraním odpadkov zároveň pomôžeš zlepšiť zdravie našej planéty. „V starterpacku nájdeš kompletné vybavenie, ktoré ti pri zdolávaní výziev určite padne vhod: tričko a balíček eko tašiek.“

Je to naozaj jednoduché. Registruj sa spolu s kamošmi, frajerom, mamou či sestrou a spoločnými silami tak posuňme športovanie na Slovensku vyššie! Vďaka vzájomnej motivácii sa športovanie so Zdolajto stane bežnou súčasťou života Slovákov a Sloveniek.

Odmenou ti okrem dobrého pocitu bude i to, že po zdolaní svojej výzvy získaš diplom a medailu. Nikdy nie je neskoro začať, tak prečo nezačneš už dnes?!

Viac informácií o projekte nájdeš na www.zdolajto.sk.