Marina Run

Poznáte populárne behy Marina Run? V živote ste o nich nepočuli? Tak čítajte prosím ďalej. Marina run sú behy organizované popri pobreží oceánu. V zahraničí sa Marina run beží v Singapure, Austrálii, či Amerike.

Marina run je prvý ročník behu na Slovensku popri našom mori – Liptovskej Mare! Na trati sa môžete tešiť na slovenskú miestnu kultúru a nádhernú prírodu. Trať vedie z Mariny Liptov v obci Bobrovník, cez Tvarožnú a lesnú cestu k archeoskanzenu Havránok, osídlia z čias keltskej kultúry. Pokračuje dole do obce Vlašky pod hrádzou, kde sa obieha miestny kostol. Cyklistickou asfaltovou cestou sa beží späť popri Liptovskej Mare a známej veži kostola Panny Márie, ktorého historické korene siahajú až do roku 1200. Posledný úsek vedie po asfaltovej ceste späť do cieľa do Mariny Liptov v Bobrovníku. Počas behu sa budete kochať výhľadmi na Vysoké a Nízke Tatry a okolité pasienky a lúky.

DEŇ NA VODE

Pre bežeckých fanúšikov a rodinných príslušníkov máme pripravenú zábavu na vode – vodné športy (paddleboard, kajak, kanoe, vodné skútre), elektrolode, vyhliadkové plavby na lodiach Marina Liptov s 10% zľavou a detské ihrisko.

Termín 23.6.2019
Registrácia na mieste: 8:00 – 10:30
Štart: o 10:30, Marina Liptov, Bobrovník
Dĺžka trate: 10km
Povrch: asfalt 80%, lesná cesta 20%
Kategórie, muži a ženy:
A 18 – 39
B 40 – 49
C 50 – 59
D nad 60 rokov
Prihlasovať sa môžete online: >> Prihláška <<
Štartovné: 12€ online, 17€ na mieste.
Pred behom a po behu je možnosť využiť skrinku a sprchu za poplatok 2€.
Informácie: Barbora Falisová, tel.: 0910 900 060, e-mail: barbora.falisova@marinaliptov.sk
Pre všetkých bežcov máme pripravené občerstvenie na trati, guláš a darčekový balíček.

Príďte sa zabaviť a zašportovať na prvý Marina Run na Slovensku!

Tešíme sa na vás!

Komentáre 3

 1. To za tých 17 eur ma niekto ponesie na tej trati? Niektorí „organizátori“ už nevedia čo od radosti a robia si z behu zárobkovú činnosť. Lebo beh je teraz in, smutné.

 2. V sobotu som bežal skoro tú istú trať ale z dediny Vlachy cez Havránok za 6 eur s gulášikom a kofolou .
  Mám 70 r. a behám pre radosť a nie preto aby som niekoho sponzoroval.

 3. Dobrý deň, ďakujeme za komentáre. Čo sa týka výšky štartovného, tak je priamo úmerná kvalite, ktorá je plánovaná v deň behu. Nie je to zárobková činnosť. K tomu gulášiku a kofole sú pripravované aj iné zaujímavé výherné ceny, či ceny pre každého účastníka. 17 eur sa platí len v deň štartu. Do 15.6.2019 je štartovné 12 eur.

  V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Kontakt nájdete v propozíciach.

  S pozdravom Falisová Barbora
  Organizátor Marina RUN 2019