Jedinečná bežecká séria už druhýkrát na Slovensku! BEHAJ LESMI spustilo registrácie 22.11.

BEHAJ-LESMI-TITLE

Behaj lesmi, séria bežeckých pretekov v prírode, ktorá láka pretekárov na trasy z 80 % na mäkkom povrchu a zo 100 % na čerstvom vzduchu.

Toto lesné dobrodružstvo sa tentokrát uskutoční až na piatich výnimočných slovenských miestach – bežcom už známe lokality Devín, Veľká Fatra a Štiavnické vrchy, ku ktorým pribudnú v roku 2022 novinky Bachledova dolina a Čičmany. Behaj lesmi spúšťajú registrácie už v pondelok 22.10. a po celú sezónu platí zľava 20% na štartovné na všetky preteky. Štartovné stačí zaplatiť platobnou kartou Mastercard. Tak neváhaj a Behaj lesmi!

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Sezóna Behaj lesmi začína na jar a svoje brány uzatvára koncom leta

Ako aj minulú, historickú prvú sezónu Behaj lesmi, aj tú ďalšiu sa bude štartovať v objatí hradu Devín. Rozkvitnutý jarný Devín si prebehnete už 7. 5. 2022 a lesy Devínskej Kobyly zastihnete ešte krásne posiate medvedím cesnakom. Ako sa hovorí Máj je lásky čas a kde by sme si ho lepšie užili než v romantických Čičmanoch už 28. 5. 2022. Behaj lesmi Čičmany sú tohtoročnou novinkou, ktorá v sebe nesie jedinečnú symboliku, na ktorú sme všetci právom hrdí. Typická architektúra dobových dreveníc, okolo ktorých sa pobeží je súčasťou pamiatkovej rezervácie. Prebiehať sa bude aj kotlinou Strážovských vrchov a všetci budú môcť načerpať mnoho inšpirácie a motivácie z krásnej prírody a ľudového dedičstva.

Novinka | Bachledova dolina

Aby jedna novinka nebola málo, Behaj lesmi si pripravilo ďalšiu parádu, v podobe pretekov Behaj lesmi Bachledova dolina 11. 6. 2022. Chcete sa cítiť voľný ako vták v korunách stromov? Tieto pocity vás čakajú na tretej zastávke, ktorej súčasťou bude aj prebeh Chodníku korunami stromov. Na vlastnom kožuchu zažijete nadšenie z majestátnych Belianskych Tatier a krásny prebeh hrebeňom Spišskej Magury. Letné prázdniny odomknú preteky Behaj lesmi vo Veľkej Fatre, ktoré si odbehnete druhú júlovú sobotu 9. 7. 2022. Na vrchol Malinô Brda vás pohodlne vyvezie lanovka a vyštartujete vpred smerom k lesným chodníčkom Veľkej Fatry cez malebnú dedinku Vlkolínec, ktorá patrí do svetového dedičstva UNESCO. Čerešničkou na záver budú nádherné Štiavnické vrchy, ktorými sa uzavrie druhá sezóna Behaj lesmi v sobotu 20.8.2022. Jedinečné tajchy, Štiavnická Kalvária a nádherná príroda budú odmenou za desiatky kilometrov v nohách.

Každý si nájde svoju trasu

Či už si skúsený pretekár, alebo bežecký nováčik, pretekoch Behaj lesmi si každý nájde svoju ideálnu trasu. Ako aj minulý rok, Behaj lesmi prináša kratšiu cca 10-12 km trasu a dlhšiu 20-22 km trasu. Samozrejmosťou bude aj 3 – 5 km trasa VoltaRUN a Detské preteky Dr. Max, ktoré budú súčasťou všetkých piatich zastávok.

Svoju pozornosť môžete upriamiť aj na zvýhodnené balíčky, ktoré vám zabezpečia lepšie ceny. Pri kúpe 5 pretekov v rámci 1 objednávky je cena štartovného 90 EUR, za 1 preteky tak zaplatíte len 18 EUR. Pri kúpe 3 pretekov v rámci 1 objednávky je cena štartovného 60 EUR, za 1 preteky tak zaplatíte len 20 EUR.

Majestátne kopce, dychberúce výhľady a krátky návrat do dôb starých povestí a bájí zaručia nezabudnuteľný zážitok. Poďte si užiť jedinečnú a priateľskú atmosféru pretekov v obklopení prírody a vybehnite v ústrety lesnému dobrodružstvu. Od pondelka 22. 11. sú spustené registrácie!

Komentáre 1

  1. Dnes sa prihlasovat do coíhokolvek je cista loteria, nik netusi co bude o tyzden, nieto este o par mesiacov. Potom vznika chaos s prekladanim terminov, koliziami s inymi podujatiami, uprave podmienok ucasti,, ktore nie kazdemu vyhovuju …