Jeden tím, jedna duša, jeden sen…

TS – BRATISLAVA (12. MÁJA 2016) – Máte radi beh a ste zároveň tímový hráč? Potom je tu šanca ukázať, aký tímový duch sa vo vás skrýva. V sobotu, 21. mája 2016 sa v OC Eurovea uskutoční jubilejný 5. ročník najväčšieho štafetového podujatia na Slovensku s názvom Volkswagen Slovakia Run & Fun.

Tento jedinečný štafetový beh je určený pre všetkých – veľkých či malých, profesionálnych či hobby športovcov. V minulom roku si Volkswagen Slovakia Run & Fun vychutnalo viac ako 500 trojčlenných tímov. Aj v tomto roku je všetko pripravené tak, aby si ho užili opäť celé rodiny a vytvorili spoločne úžasnú kamarátsku a rodinnú atmosféru. Štafetový beh je skôr o zábave a dobrej nálade ako o dosahovaní nejakých extrémnych športových výsledkov. Samozrejme, bez súťaživosti to nejde, tak prečo nepredbehnúť súpera, ktorý uteká pred vami?

Štafetový bežecký deň v sobotu 21. mája sa začne už o 9.00 h Ladies a Hobby štafetami miešaných tímov na 3 x 4 km. Detské štafety na 3 x 250 m prídu na rad o 11.00 h a o 11.30 h pobežia deti na 3 x 600 m. Podujatie vyvrcholí 16.00 h, kedy z námestia pri Eurovea vybehnú na trať 3 x 8 km miešané tímy v Kráľovskej štafete. Po štarte v Eurovea sa beží cez Pribinovu ulicu, most Apollo, hrádzu, Viedenskú cestu, znova hrádzu, Prístavný most a Prístavnú ulicu, späť na Pribinovu a cieľ je v Eurovea.

Všetkých účastníkov čakajú na trati hudobné pódiá s Europou 2, bubeníkmi, v cieli bude svetelná obrazovka, cheerleaderky i koncert kapely On The Road. Pre každého účastníka je pripravený bohatý štartový balíček a v tomto roku aj novinka – jedinečná tímová medaila pre každého člena štafety, ktorá po spojení troch kusov vytvorí jeden celok s hlavným mottom podujatia „One Team – One Dream – One Spirit“. Preto neváhajte a zaregistrujte sa na www.predpredaj.sk aj so svojimi kamarátmi alebo rodinou, a užite si atmosféru tohto výnimočného podujatia.

Registrácia:
www.predpredaj.zoznam.sk/sk/hladaj/?search=run+and+fun+&kwd_id=5776919

Sledujte náš facebook:
https://www.facebook.com/bratislava.marathon/

 

Zdroj: Be Cool, s. r. o.