Jarný virtuálny charitatívny Beh SVETIELKA NÁDEJE

SVETIELKO-NADEJE-TITLE

Pre priaznivcov behu odhodlaných urobiť niečo užitočné pre seba, a zároveň podporiť dobrú vec, sme pripravili charitatívny virtuálny beh na 5 km.

Zabehnúť svoju „päťku“  môžete kdekoľvek, akýmkoľvek tempom v ľubovoľnom čase, pretože pre nás nie je dôležitý čas, ale to, čo nás spája – veľká pomoc malým hrdinom. Dobrovoľný príspevok má minimálnu hodnotu 5€, ak sa rozhodnete poslať viac, budeme vám vďační. Registrácia je spustená a prihlásiť sa môžete TU. Odbehnutú vzdialenosť si meria každý bežec sám v bežeckej aplikácii. Po behu stačí nahrať reálny čas odbehnutej trate na www.marathonbbtour.sk v termíne od 17. 04. 2021 do 18. 04. 2021 do 23:59. Ďakujeme, že počas behu dodržíte aktuálne epidemické opatrenia.

Víťazom charitatívneho virtuálneho behu je každý účastník, pretože okrem zdravého pohybu ste urobili niečo výnimočné pre tých, ktorí behať nemôžu. Malých bojovníkov podporíte svojou energiou, odhodlaním, možno aj prekonaním svojich limitov, ale aj finančným príspevkom pre Svetielko nádeje, ktoré pomáha deťom s onkologickým a iným vážnym ochorením. Výťažkom z jarného virtuálneho behu podporíme detský mobilný hospic Svetielko nádeje, ktorého poslaním je poskytovať paliatívnu starostlivosť nevyliečiteľne chorým deťom v ich domácom prostredí a poskytovať podporu ich rodinám.

Z vašich časov zostavíme výsledkovú listinu, ktorú nájdete TU a zverejníme aj celkový počet odbehnutých kilometrov všetkých účastníkov a sumu, ktorú sa nám spoločne podarilo vyzbierať. Pre prvých 600 účastníkov behu máme pripravený darček na pamiatku (darčeky doručíme zdarma na vašu adresu – pozorne čítajte registráciu a potvrďte záujem).
Prvých 5 najrýchlejších žien a 5 najrýchlejších mužov získa tričko s logom Svetielka nádeje.

Už teraz dávame do pozornosti, že virtuálny beh plánujeme aj v decembri. Účastníkov behov JAR/ZIMA 2021 zaradíme v decembri do celkového vyhodnotenia, zrátame ich časy a oceníme najrýchlejšieho muža a ženu.
Ďakujeme za podporu všetkým bežcom, ktorí sa tretí aprílový víkend rozbehnú a budú pomáhať spolu s nami.