ELEVEN – zákazková výroba bežeckých a cyklistických dresov pre jednotlivcov aj tímy

Pokiaľ na ďalšiu sezónu plánujete nákup oblečenia, nemali by ste určite prehliadnuť značku ELEVEN-Sportswear.

Značka ELEVEN je na trhu športového oblečenia viac ako desať rokov a za ten čas si získala veľkú obľubu, medzi rekreačnými a amatérskymi športovcami, ako aj v radoch profesionálov. Oblečenie z kvalitných funkčných materiálov je pohodlné a originálne. A nemusíte byť len bežec alebo cyklista. V ponuke je aj rada oblečenia na voľný čas a funkčné oblečenie pre firmy ako vesty, mikiny a tričká.

bezecke-tilko-ivo-micro-eleven-f11 bezecke-tilko-anne-micro-run-pink

bezecke-trenky-jacob-black-reflexsoftshell-vesta-pink-eleven

Všetky výrobky z dielne ELEVEN sú ručne vyrábané s použitím tzv. sublimačnej tlače. Jedná sa o najmodernejšiu metódu celoplošnej tlače na umelé vlákna, pri ktorej sa atrament za pomoci tepelného lisu premení z pevnej látky na plyn, čo umožní jeho dokonalé preniknutie do vlákien použitého textilu. Farby si tak udržia pôvodnú sýtosť po dlhé roky pravidelného používania. Sublimačná tlač zaručuje skvelé vlastnosti a konštantnú kvalitu produktov, materiál zostane rovnako vzdušný a je extrémne odolná voči nepriaznivým prírodným vplyvom.

celenka-hb-dolomiti-fluo-f11 celenka f2925 12065826_863374927108779_745620253950845757_n ciapka-matty-retro-17

ELEVEN ponúka okrem športového oblečenia aj ponožky, čiapky, čelenky a vlastné kompresné podkolienky, návleky a ponožky Comprosocks s úpravou STOPBACTERIA, ktoré nájdete na internetovom obchode ELEVEN alebo na vybraných športových podujatiach v predajnom stánku ELEVEN. Ponúkame komplet sortiment aj pre váš originálny dizajn na zákazku.

kompresne-podkolienky-eleven-ciernekompresne-podkolienky-eleven-modre kompresne-navleky-eleven-ruzove (1) kompresne-ponozky-luca-compress-fluo

Aké sú výhody zákazkového oblečenia? Okrem toho, že vám dresy budú sedieť, tak so svojim vlastným dizajnom ukážete príslušnosť a odlíšite sa od ostatných. Chystáte sa napríklad na štafetový beh? Váš tým môže byť v jedinečnom, ale funkčnom oblečení. Na zákazku vám vyrobíme tričká, bundy, nohavice, čiapky, čelenky, multifunkčné šatky atď. Zákazníkom zasielame zdarma skúšobné sady na správny výber materiálov a veľkostí. Naši skúsení grafici vám samozrejme pomôžu s návrhom dizajnu. Medzi našich spokojných zákazníkov patrí napr. Dukla Praha, Bežci Lučenec, BK Steel Košice, maraton.sk a ďalší.

mikina-chi-runningtriko-db-schenker-just-in-time-03triko-annika-micro-janovskych-11-a-19t-shirt-svijany

 

 

 
Pre viac informácií nás kontaktujte: http://eshop.eleven-sportswear.sk/

PR článok

Komentáre 1

  1. Dobry den, mala by som zaujem o sportove tricko s menom. Bezecke, panske.
    Aka je prosim cena a termin dodania, dakujem