Pohodlne do cieľa

Citroën C5 Aircross

Citroën C5 Aircross prináša do segmentu SUV pohodlie, komfort a veľký vnútorný priestor. Pre bežcov ideálny spoločník, keď sa potrebujú dostať k bežeckým tratiam v prírode, alebo unavení domov.

Značka Citroën oslavuje 100 rokov a na základe svojich bohatých skúseností dokáže vytvárať automobily, ktoré zaujmú technologickými inováciami a maximálnym komfortom na všetkých úrovniach.

Sedadlá dosahujú kvality kresiel v obývačke. Pohodlné a mäkké, oceníte ich pri dlhej ceste, prípadne po behu, keď spolu s masážnou funkciou poskytnú telu dostatočnú oporu a svalom uvoľnenie.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

Orientácia na pohodlie pokračuje aj pri jazde. Mäkké odpruženie vás pokojne hojdá a isto prepláva cez nerovnosti, o ktorých vy potom ani neviete. Investícia do špeciálnej technológie hydraulických dorazov prináša svoje ovocie. Cez výtlky prejdete bez toho, aby vám cvakli zuby.

Ešte viac pokoja a bezpečnosti pri dlhších presunoch vám poskytne asistenčný systém Higway Driver Assist a o pokojné preraďovanie medzi jazdnými pruhmi sa postará aj systém na sledovanie mŕtveho uhla.

Spárovanie telefónu s autom je vďaka rozhraniam Bluetooth či Apple CarPlay, resp. Mirror Link úplná hračka, navyše je tu možnosť nabíjať mobil aj bezdrôtovo.

Vzadu sa nachádzajú tri rovnako široké samostatne posuvné a sklopné sedadlá. Umiestnenie troch detských sedačiek? Kedykoľvek a poľahky. Citroën boduje aj veľkým a veľmi dobre tvarovaným batožinovým priestorom. Zbaliť sa na cestu či výlet nie je teda problém.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Slider_Widget“][/siteorigin_widget]

Citroën C5 Aircross dokáže veľmi dobre manévrovať. Otočíte sa takmer okolo zadného kolesa. V úzkych uličkách parkovacích domov a na preplnených záchytných parkoviskách pri vstupoch do parkov na nezaplatenie. A potom je tu systém Park Assist. S ním je parkovanie pre všetkých úplná hračka.

Citroën C5 Aircross je pre ľudí, ktorí majú radi pohodlie, nové technologické vychytávky a zároveň kladú dôraz na bezpečnosť. Aj o tom je Comfort Class SUV – nový Citroën C5 Aircross.