Blíži sa 1. ročník Karpatského triatlonu

Už na budúci týždeň, 18. a 19. Júna, sa uskutoční prvý ročník Karpatského triatlonu. Podujatie sa koná v malebnej oblasti malokarpatského podhoria v obci Lozorno pri vodnej nádrži s najkrajšou panorámou impozantného pohoria, len 15 minút od Bratislavy.

plavecka-tratPri vodnej nádrži sa nachádza štart aj cieľ pretekov všetkých kategórií. Športovci v kategóriách mužov i žien budú môcť predviesť, ako dokážu skombinovať tri krásne disciplíny a predviesť jeden výnimočný športový výkon. Čaká ich 1,2 km plávania, 60 km cestnej cyklistiky a 12 km behu.

V Hobby kategórií sa pláva na 600 m, dĺžka cyklistickej trate meria 20 km, bežeckej 6 km. Na svoje si prídu, samozrejme, aj deti. Pre ne je pripravený duatlon alebo triatlon. Budú súťažiť v rôznych vekových
kategóriách od 2 rokov do 11 rokov. Štart detských disciplín je na programe v sobotu 18. júna postupne cyklisticka_tratod 16.00 do 17.30 h. Od 18.00 h bude pre účastníkov podujatia pripravená Pasta party.

Na druhý deň, v nedeľu 19. júna o 8.45 h, sa začnú prípravy a ukladanie triatlonového materiálu do depa. Od 9.50 h do 10.10 h bude nasledovať predstavovanie účastníkov 1 . ročníka Karpatského triatlonu, ktorý odštartujú o 10.15 h vo všetkých kategóriách.

Každý účastník sa môže tešiť na krásnu pamätnú medailu a bohatý štartový balíček. Registrácia sa končí v sobotu 11. júna.

Zaregistrovať sa je ešte stále možné na bit.ly/registrujsa_tu. Popri športových disciplínach bude pre divákov, pretekárov i celé rodiny pripravený aj pestrý sprievodný športovo-kultúrny program. Všetkým Vás srdečne pozývame na priehradu do Lozorna. Príďte si užiť toto jedinečné podujatie či už ako športovec alebo divák.

Viac o programe sa dozviete tu bit.ly/karpatsky_triatlon.