Biskupický beh: Pridajte sa k nám na ďalšiu edíciu Rozbehaj Sa!

Biskupický beh

Biskupický beh, ktorý sa uskutoční 16. júna 2024, je súčasťou obľúbeného Biskupického Junialesu a prichádza pod hlavičkou projektu Rozbehaj Sa

Tento bežecký projekt spája komunitu bežcov a prináša skvelé podujatia naprieč rôznymi lokalitami.

Biskupický beh ponúka rozmanité kategórie pre každého. Hlavný beh na 5 km je ideálny pre všetkých nadšencov behu, zatiaľ čo Nordic Walking na 5 km ponúka príjemnú aktivitu pre všetky vekové kategórie. Detské behy sú plné radosti a nadšenia, pričom program ponúka aj rôzne aktivity pre deti.

Ekologická udržateľnosť je kľúčovým prvkom podujatia. Občerstvenie bude bez obalov a na pitný režim sa použijú poháre z bioplastu, ktoré sa rozložia v komposte, morskej vode alebo pôde. Týmto chcú organizátori prispieť k ochrane životného prostredia a inšpirovať účastníkov k ekologickejšiemu správaniu.

Účastníci sa môžu tešiť na skvelé športové výkony a fantastickú atmosféru. Okrem toho sa budú losovať ceny od partnerov, ako sú smart hodinky Samsung Galaxy Fit3 od generálneho partnera spoločnosti NAY a víkend s elektromobilom od partnera TODOS.

Registrácia je už otvorená, preto neváhajte a prihláste sa ešte dnes! Tešíme sa na vás v Biskupiciach, kde spoločne prežijeme deň plný pohybu, radosti a nezabudnuteľných zážitkov.


Pre viac informácií a registráciu navštívte https://www.rozbehajsa.sk/nase-behy/biskupicky-beh/