Beh okolo Slovnaftu 2018 ponúkne program celej rodine

Beh-okolo-Slovnaftu

V poradí 58. ročník jedného z najstarších behov na Slovensku sa uskutoční v nedeľu 3. júna 2018 v športovom areáli bratislavského Vlčieho hrdla.

Novinkou tohtoročného podujatia Beh okolo Slovnaftu sú rodinná štafeta a kategórie určené pre tých najmenších, okrem toho je pre deti pripravený aj sprievodný program. Účastníci tak môžu prísť osláviť Deň detí pohybom s celou rodinou.

Prehľad pretekov

V piatich hlavných disciplínach Behu okolo Slovnaftu určených pre deti a mládež, verejnosť a zamestnancov Slovnaftu je pripravených 19 kategórií rozdelených podľa veku a pohlavia účastníkov. Bežci sa môžu registrovať prostredníctvom online formulára na stránke www.behokoloslovnaftu.sk najneskôr do 27. mája 2018.

Štartovné na behu sa neplatí. Podujatie začne o 10:00 hod. behom pre žiakov a škôlkarov, pokračuje rodinnou štafetou a popoludní firemným behom pre zamestnancov Slovnaftu, behom mládeže, hobby behom a hlavným behom určeným pre verejnosť.


Viac informácii o behu nájdu záujemcovia na www.behokoloslovnaftu.sk.

Beh okolo Slovnaftu organizuje Združenie klubov Apollo v spolupráci so spoločnosťou Slovnaft. Združenie je neziskovou organizáciou, ktorá podporuje mimopracovné aktivity pre zamestnancov SLOVNAFT, a.s., a ich rodinných príslušníkov.

Komentáre 1

  1. Dobrý deň, ako účastníčka 58. ročníka Behu okolo Slovnaftu by som vás chcela poprosiť, či by nebolo možné vo výsledkovej listine uviesť aj ročníky narodenia súťažiacich. Myslím, že je to dosť dôležitý ukazovateľ, keďže neboli vytvorené žiadne vekové kategórie, a na súťažiach sa vek súťžiacich bežne uvádza. Ďakujem, s pozdravom Haládeková