Beh nočnou Šaľou ešte pred pápežom

V minulom roku sa Beh nočnou Šaľou nekonal z chronicky známych dôvodov. Toto obľúbené športové podujatie sa však do Šale vrátilo v tomto roku s ešte väčším programom.

Beh nočnou Šaľou má svoju neopakovateľnú atmosféru a čaro, ktorému prišlo na chuť množstvo rekreačných bežcov. Záujem o preteky zo strany bežcov i divákov z roka na rok rastie.

Beh nočnou Šaľou sa uskutoční 11. septembra so spoločným štartom o 20.00 hodine.

Trať bude dlhá 7,3 kilometra. Štart bude pri mestskom úrade a trasa povedie od pešej zóny v Šali cez mestskú časť Veča a späť.

Preteky sú určené aj pre rekreačných bežcov a širokú verejnosť. Tento ročník prinesie aj viaceré novinky.  Organizátori sa rozhodli vyhovieť žiadosti záujemcov o toto podujatie.

Počúvame vás, a preto sme na základe vašich žiadostí upravili vekové kategórie pri registrácii na Beh nočnou Šaľou. Po novom môžete zaregistrovať aj deti, ktoré sú mladšie ako 16 rokov. Na mieste prevzatia štartovného balička zákonný zástupca vypíše súhlas. Samozrejme môžu následne počas behu sprevádzať svoje deti na kolobežke alebo bicykli. Rovnako sme vyhoveli vyznavačom Nordic Wallking, upravili im trať na 5km a vytvorili im kategóriu,“ informovali organizátori podujatia.

 

Registrácia na Beh nočnou Šaľou 2021 prebieha. Online prihlasovanie potrvá do 8. septembra  do 9.00 hodiny.

Registrácia tu https://bit.ly/3gxxvad

FB event: https://www.facebook.com/events/368597478117428

Diváci sa okrem podpory bežcov môžu tešiť aj na kultúrny zážitok. „Bubnová show už neodmysliteľne patrí ku sprievodnému podujatiu BNŠ. Tento rok v podaní show Tambores,“ doplnili organizátori.