Anjelský Zebra Night Run Turčianske Teplice pomôže aj zabaví

Zo štartu do cieľa je niekedy náročná trať. Chorí na rakovinu o tom vedia svoje. Príďte 24. augusta do Turčianskych Teplíc prebehnúť symbolicky trasu, ktorá potrebuje odvahu a sebazaprenie na Anjelský zebra night run.

Ide o prvý ročník solidárneho nočného behu, z ktorého polovica štartovného poputuje priamo do rodín z Dobrého Anjela a my veríme, že sa zapáči a o rok sa znova uvidíme v jednom z najstarších kúpeľných miest.

Podujatie je kompletne zabezpečené technickým vybavením od občerstvovacích stánkov po svetelnú a hudobnú techniku a meracím systémom času prostredníctvom čipov. Môžete sa porozprávať aj s ľuďmi z Dobrého anjela a pozrieť jedinečnú výstavu.

Darček pre každého bežca

Pre každého účastníka behu je pripravená anjelská keramická medaila od nevidiacej keramikárky Soni Zeliškovej. Budete mať možnosť zakúpiť si kvalitné anjelské bežecké tričko, knihy a veselé ponožky. Alebo ich možno získate na stupni víťazov.

…a niečo navyše

Najväčšia hodnota tohto behu je podpora rodín, ktoré bojujú so zákernou diagnózou a symbol, že nie sú na svojej ceste samé. Takto sprevádzajú každý mesiac tritisíc rodín už roky Dobrí anjeli.

Bežci si môžu vybrať, či zabehnú 5 alebo 10 kilometrov dlhú trať v nenapodobiteľnej atmosfére. Nakoľko ide o nočný beh, odporúčame priniesť si vlastné čelové svetlá.

Nezmeškajte tento zážitok a zaregistrujte sa na https://www.hrdosport.sk/Entries/Create/386

Viac informácií nájdete na: http://beh.sk/pretek/zebra-night-run/

https://www.facebook.com/events/434741210402460/

https://dobryanjel.sk/2019/06/20/anjelsky-beh/