adidas do Bratislavy prinesie bežecký festival!

adidas-title

V rámci celosvetovej iniciatívy RECODE RUNNING FESTIVAL oslavuje adidas trend mestskej bežeckej kultúry. A kde inde ho osláviť ako vo svetových veľkomestách ako Paríž, New York, Los Angeles, Tokio, Londýn, či Shanghai? No predsa v Bratislave! Nenechaj si ujsť túto príležitosť a pridaj sa k nám.

DISCOVER RUN

Oslava novej éry behu sa začne 4.4.2019 o 18:00 na nábreží EUROVEA. Tréneri adidas Runners Bratislava pripravili pre všetkých bežcov, ktorí majú chuť spoznávať zákutia Bratislavy, špeciálny event s názvom DISCOVER RUN. Ak rád spoznávaš nových ľudí a si súťaživý, určite si prídeš na svoje. Bežci na DISCOVER RUN zažijú množstvo zábavy a na konci bude na jeden víťazný tím čakať dokonca aj prekvapenie. Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo profesionál. Každý milovník behu je vítaný.

[siteorigin_widget class=“SiteOrigin_Widget_Image_Widget“][/siteorigin_widget]

AR HOLISTIC DAY

RECODE RUNNING FESTIVAL bude pokračovať 6.4.2019. Členovia adidas Runners Bratislava budú mať jedinečnú príležitosť zúčastniť sa komunitného eventu AR HOLISTIC DAY. Workshopy budú zamerané najmä na všímavý stav mysle. Obľúbená herečka Mary Bartalos spolu so svojim manželom Adriánom prídu ukázať Movement cvičenie, ktoré predstavuje návrat k prirodzenej všestrannosti človeka. Určite nám dáte za pravdu, keď povieme, že hlava je pri behu rovnako dôležitá ako kondícia. Práve preto si budú môcť členovia adidas Runners Bratislava zacvičiť aj jogu spolu s meditáciou a dozvedieť sa cenné rady na fyzio wokrshope. Značka Nuttery bude vzdelávať komunitu o správnej výžive a výhodných aspektoch vegánskych mliečok. Ak si členom adidas Runners Bratislava a chcel by si sa zúčastniť spomínaných workshopov, poponáhľaj sa a prihlás sa cez aplikáciu Runtastic – adidas Runners Bratislava. Workshopy budú prebiehať 6.4.2019 a kapacita je výrazne obmedzená.

ČSOB MARATÓN

Ani tento rok nebude adidas chýbať na bratislavskom ČSOB maratóne. Príď 6 a 7.4.2019 na nábrežie EUROVEA a zastav sa v adidas EXPO stane. Tréneri adidas Runners Bratislava ti s radosťou poradia a odpovedia na všetky tvoje otázky. Na mieste budú robiť aj tzv. footscan chodidla a odporučia ti správne tenisky na behanie. A aby toho nebolo málo, priamo na mieste sa budeš môcť zapojiť do súťaže o  nové tenisky adidas Ultraboost19, vstupenku na Berlin Night run (s dopravou a ubytovaním) a bežecký tréning na polmaratón. Taktiež budeš môcť nakúpiť vybrané adidas produkty v špeciálnej  zľave. Na svoje si prídu bežci, ale aj fanúšikovia, ktorí pôjdu podporiť svojich známych.

ADIDAS RECODE RUNNING AFTERPARTY, NA KTOREJ NEMÔŽEŠ CHÝBAŤ!

Nemáš plány na večer? 7.4.2019 o 19:00 odštartuje filmová RECODE RUNNING afterparty s hosťami ako napr. Ján Hazucha, Anastasiya Kuzmina a Alexandra Štuková, ktorí porozprávajú o svojom bežeckom príbehu. Príď na filmový večer a pozri si aj unikátne príbehy bežcov z celého sveta, ktorí definujú bežeckú kultúru súčasnosti. Prihlásenie je možné cez aplikáciu Runtastic – adidas Runners Bratislava alebo priamo cez KC Dunaj. Pre viac informácií sleduj webovú stránku www.kcdunaj.sk alebo Facebookovú stránku adidas Runners Bratislava. Kapacita je obmedzená na 300 osôb.